Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEDĚLNÍ ROZHOVOR

  Top modelka Simona Krainová: Nejlépe se cítím v džínách a tričku!

  25.09.2016 11:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Simona Krainová popírá všechny "zaručené" fámy o tom, že žena po čtyřicítce nemůže na molo, měla by hlídat, zda si vezme jedno nebo dvoudílné plavky a že nemůže vypadat lépe než kdejaká dvacítka. Ona prostě tak vypadá a ještě z ní srší energie. Jakou má ráda módu, jak strávila léto a co ji čeká, na to se jí Bleskove.cz v Nedělním rozhovoru zeptalo!

  Simona Krainová lupa
  Simona Krainová se nejlépe cítí v džínách a tričku nebo košili, třeba když jede se syny na výlet! | Redakce

  Co Vás, Simono, zaujalo v poslední době?
  Byla to rozhodně skvělá akce Mercedes Prague Fashion Week. To je vždy skvělá módní událost a příležitost se inspirovat na další sezonu. Vždy se těším na tvorbu mé oblíbené Kateřiny Geislerové, Lukáše Lindnera a kolekci Pietro Filipi. Teď zrovna jsem s rodinou na dovolené v Řecku, abych nabrala síly na další sezonu. A po návratu se budu opět naplno věnovat své práci.


  Chystáte nějaký nový projekt?
  Chci především intenzivně pracovat pro Nadaci Antonika, to je mou prioritou, pomáhat a přinášet seniorům do života radost. Dále také chystám s manželem projekt, který je spojený s módou, ale více neprozradím… (úsměv). Pokud budete pravidelně sledovat můj Instagram a Facebook, tak se včas vše dozvíte.   

  Simona Krainová se nejlépe cítí v tričku a džínách. Léto strávila v Itálii, na Lanzarote a teď ještě nabírá energii v Řecku.
   


  Kde jste trávila léto?
  Na začátku léta jsme byli jen s manželem a přáteli v Italii. Pravidelně navštěvujeme Toskánsko, které miluji. Vždy si tam skvěle odpočinu. Potom jsme byli s dětmi i mou sestrou Yvonou na Lanzarote, kde už to všichni dobře známe, pro děti je to tam ideální. Je to takový náš "letní domov". V létě jsem také stihla navštívit svoje rodiče v Havířově, kluci byli na prázdninách u obou babiček i v Bratislavě.


  Jaká móda je Vám nejbližší?
  Mám ráda uvolněný a tak trochu pánský styl. Nejlépe se citím v džínách, tričku, nebo oversize košili a k tomu nosím tenisky. Nemám ráda výrazné barvy, takže u mě převládá nejvíce bílá, černá, šedá barva a také mám ráda barvy koření. Když vyrazím někam do společnosti, tak dávám přednost sakům a kouskům, které mají nějakou myšlenku, nápad a nepůsobí prvoplánově.


  Váš oblíbený návrhář?
  Není novinkou, že mou oblíbenou návrhářkou je Kateřina Geislerová, se kterou úzce spolupracuji. Její móda mě moc baví! Jsem nadšená z jejich outfitů, kterým nechybí prvky rebelie a přitom ženská elegance, kterou miluji. Líbí se mi take kousky Ivany Mentlové, která zásobuje svými nápady Pietro Filipi pod značkou Silverline. Nedávno jsem se také nadchla pro kolekci Lukáše Lindnera, kterému nápady opravdu nechybí. Pokud bych měla poukázat na zahraniční tvorbu, tak mám ráda Zadig at Voltaire a Isabele Marant. Ze Slovenských návrhářů mi je blízko Jana Pistejová, která mi navrhla šaty na Ples v opeře.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...