Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TO JSOU NÁSLEDKY

  Brad Pitt a Angelina Jolie takhle dopadli! Nemohou se ani vidět!

  24.09.2016 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Odporná, špinavá válka začala mezi hollywoodskými hvězdami Bradem Pittem a Angelinou Jolie. Herečka na svého manžela, kterého obvinila z alkoholismu, závislosti na drogách a násilí k dětem, poštvala policii, sociálku i soud. A jak se zdá, má to dominový efekt – rozdělili je už i v Praze!

  Pitt Jolie lupa
  Ještě před pár dny stáli Brad Pitt a Angelina vedle sebe, teď se k sobě otočili zády! | Grevin

  Jediné místo v Česku, kde je možné Brada a Angelinu vidět jako živé, je pražské muzeum voskových figurín. Zatímco před pár dny stáli oba vedle sebe jako dvě hrdličky, nyní se „nemůžou ani vidět“. Stojí k sobě zády.

   

  „Vzniklo to vlastně náhodou. Volali nám z jednoho rádia, že slyšeli, že poté, co světová média oznámila rozchod Brada Pitta a Angeliny Jolie, že jsme je postavili k sobě zády. Což bylo myšleno původně jako nadsázka. Ale pak už o tom různě tak mluvili, lidi k nám volali a ptali se na recepci. Takže jsou skutečně tak, že se nevidí…,“ řekla Bleskove.cz s úsměvem marketingová ředitelka muzea Daniela Pedret.  

  Brad Pitt a Angelina Jolie se rozešli. Zaregovali i v pražském muzeu voskových figurín, kde je postavili zády k sobě!
   

   

  Přičemž Pitt s Jolie zůstali v jednom sále, nerozdělili je jako v některých jiných muzeích po světě, třeba v Londýně. Jen se na sebe prostě nedívají a nestojí vedle sebe. „Je o ně velký zájem. Návštěvníci se s nimi fotí a hned, jak vejdou, ptají se, kde ty dva najdou,“ podotkla Pedret.

   

  Jedinou ze slavné dvojice, která byla manželi, a přitom není spolu, je Dagmar a Václav Havlovi. „Tam se taky lidi hodně ptají, proč nestojí společně. Důvod je ale logický. Paní Dagmar je herečka, proto její socha stojí v našem divadle a pan Havel byl prezident, proto je v oddělení politiků a stojí vedle Obamy, Merkelové, Masaryka nebo Dubčeka,“ dodala ředitelka.

   

  Zatím poslední novou figurínou, která přibyla a vrátila se do pražského muzea z Paříže, je Edith Piaf. Letos zde odhalí ještě další osobnost. Vedení zatím neprozradilo detaily, pouze to, že půjde o státníka, i když ne úplně v pravém slova smyslu.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...