Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ÚPLNĚ POPRVÉ

  Dívčí idol Enrigue Iglesias míří do ČR!

  23.09.2016 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Idol dívčích srdcí a držitel Grammy za nejlepší latinské popové album Enrique Iglesias míří do ČR! V pražské Tipsport Aréně vystoupí tahle španělská popová hvězda 18. prosince. Zajímavostí je, že u nás zazpívá úplně poprvé!

  Iglesias Enrrique lupa
  Enrique Iglesias navštíví vůbec poprvé ČR! | Archiv

  Iglesias prodal za svoji kariéru přes 160 milionů nosičů! Syn slavného španělského barda Julia Iglesiase v Praze zazpívá v rámci turné ke svému novému albu Sex and Love.

   

  "Fanoušci se mají rozhodně na co těšit, Iglesias přiveze show plnou živého latinsko-amerického popu," uvedl Filip S. Filipov z pořádající agentury.

   

  Vystoupení jednačtyřicetiletého zpěváka provázejí emoce jeho početných fanynek. Jeho loňský koncert v Colombu kritizoval i prezident Srí Lanky Maithripala Sirisena, který se pozastavil nad omdlévajícími ženami, z nichž některé na zpěváka házely své spodní prádlo. Pro pořadatele koncertu prezident požadoval trest v podobě "zmrskání jedovatými ocasy rejnoků", což je na Srí Lance vyjádření nutnosti mimořádně přísného trestu.  

  Enrique Iglesias zamíří do Prahy. V ČR vystoupí vůbec poprvé, a sice 18. prosince.
   

   

  Enrique Iglesias se narodil v Madridu jako třetí potomek Julia Iglesiase a bývalé filipínské modelky Isabely Preyslerové. V osmi letech se přestěhoval za otcem do Miami, rodiče se mezitím rozvedli. Zpočátku měl úspěch hlavně mezi Latinoameričany, až v roce 1999 ho jen anglické album nazvané Enrique definitivně katapultovalo do první ligy světové populární hudby.

   

  Iglesias pozornost přitahuje i svým komplikovaným vztahem s tenistkou Annou Kurnikovovou, s níž se rozchází a dává dohromady už řadu let.

   

  Svá alba Iglesias natočil ve čtyřech jazycích španělsky, anglicky, portugalsky a italsky. Uplatnil se i ve filmu, v roce 2003 si zahrál s Antoniem Banderasem, Salmou Hayekovou a Johnnym Deppem ve snímku Tenkrát v Mexiku a jako host se objevil v několika seriálech, například Jak jsem potkal vaši matku nebo Dva a půl chlapa. Proslavila ho také píseň Bailamos, kterou nahrál pro soundtrack k filmu Willa Smithe Wild Wild West.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...