Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEDĚLNÍ ROZHOVOR

  PETRA SVOBODA: Nyní musím víc plánovat!

  18.09.2016 11:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Petra Svoboda je mladá, krásná a úspěšná. Kromě zpráv na Nově moderuje i společenské akce. Stará se o dceru, rodinu a jako každá zaměstnaná žena si ráda najde čas sama pro sebe. Miluje i módu. Cvičí, cestuje, ale veškerý volný čas věnuje dceři. Bleskove.cz ji vyzpovídalo v pravidelném Nedělním rozhovoru.

  Svoboda Petra lupa
  Petra Svoboda je mladá, krásná a úspěšná žena! | Costa Coffee

  Petro, jaký je Váš životní cíl?

  Určitě je pro mě prioritou má dcerka a rodina, takže bych si určitě přála být co nejlepší máma, kamarádka, inspirace. To vše je určitě snazší, když je člověk obecně spokojený sám se sebou, takže to vnímám jako důležitou věc.

   

  Jaký je váš styl a co nejraději nosíte?

  Mám ráda "bohemian style" přírodní materiály, jako semiš, bavlnu, i přírodní barvy a odstíny, béžovou, hnědou, okrovou.

   

  Máte nějakou módní ikonu, kterou se necháváte inspirovat?

  Dlouhodobě se mi moc líbí Elle Macpherson, je moc krásná, skvěle se o sebe stará, působí stále pozitivně a její styl oblékaní mě moc baví. Navíc je i po padesátce krásná a umí stárnout s grácií.

   

  Co je podle Vás na Vaši práci nejtěžší?

  Určitě je to schopnost ustát tlak a stres spojený se živým vysíláním. Myslím, že je důležité také zachovat si v projevu určitou přirozenost a osobitost a snahu stále na sobě pracovat.  

  Petra Svoboda moderuje na Nově, občas společenské akce. Jinak se věnuje hlavně rodině a sobě a taky ráda cestuje!
   

   

  Jak zvládáte skloubit práci a rodinu?

  O prázdninách to bylo složité, protože Ráchel nechodila do školky. Během roku ale samozřejmě chodí. Ale protože se mi střídají služby a ne vždy ji mohu vyzvednout, je třeba vše více plánovat. Naštěstí to díky příteli a celé rodině, včetně naší chůvy Jitky, zvládám docela dobře (úsměv).

   

  Kde jste trávila dovolenou?

  Ráda se vracím do Spojených Arabských Emirátů, kde jsem nějaký čas pracovala, a také do Thajska. Takže rodinná dovolená proběhla právě tam.

   

  Co chystáte na podzim?

  Co se týče podzimu, tak plánuji věnovat se hlavně rodině a práci na Nově.  Chtěla bych se pověnovat výběru budoucí školy pro dceru, protože brzy půjdeme k zápisu a čeká mě také několik večerních akcí, které budu moderovat.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...