Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÝ NÁVRAT

  Poznáváte ji? Nejslavnější slovenská zpěvačka se po 14 letech vrátila na pódia!

  17.09.2016 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Někdejší hvězda československé populární hudby Marika Gombitová se po mnoha letech vrátila na hudební pódia. Včera po dlouhé době poprvé zpívala. Její vystoupení v rámci koncertu s Mirem Žbirkou sledovalo v pražské holešovické aréně na 8 000 lidí!

  Gombitová Marika lupa
  Marika Gombitová vypadá stále velmi dobře. Nyní se vrací na koncertní pódia! | Archiv ČT

  Gombitová, která vypadá pořád velmi dobře, je hostem čtyř velkých koncertů Miroslava Žbirky, které se během září konají v Česku i na Slovensku v rámci turné Road To Abbey Road 2016.

   

  V neděli vystoupí Žbirka s Gombitovou v Ostravě, poté se přesunou do Bratislavy a Košic. Gombitová posledních 15 let vystupovala jen velmi sporadicky, většinou na uzavřených privátních koncertech.

   

  „Velmi se na to těším, i když mám pochopitelně jistou trému…,“ svěřila se před koncertem Gombitová, která odpoledne zkoušela se Žbirkou a večer zazpívali před publikem. Sklidila obrovský potlesk.  

  Marika Gombitová se po 14 letech vrátila před publikum. V Praze zahájila s Miro Žbirkou sérii čtyř velkých koncertů, kde je jeho hostem!
   

   

  Koncem roku 1980 měla Gombitová cestou z koncertu těžkou autonehodu, po níž zůstala upoutána na invalidní vozík. Po několika málo letech ale začala znovu zpívat, pomohl ji tehdy právě Žbirka i bývalí členové kapely Modus. Natočila několik alb, koncertovala, až v roce 2002 ohlásila odchod z veřejného života.

   

  "Podařilo se něco, v co bych před pár lety ani nedoufal. Být s Marikou znovu společně na pódiu je můj splněný sen," podotkl Miro Žbirka.

   

  Žbirka si na své koncerty kromě Gombitové pozval i hosty z Velké Británie, jelikož mimo svých nejznámějších hitů zahraje a zazpívá písně z nejnovější desky Miro nahrané ve slavném londýnském studiu Abbey Road.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...