Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Luxusní prdelka!

  Tohle není jihoamerická kráska, ale modelka z Evropy! A slaví kulatiny!

  04.01.2016 12:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Kdo by si myslel, že takhle super kočka je nějaká americká super modelka, velmi se plete. Takhle kost s luxusní prdelkou a krásným popředím Irina Shayk pochází z Evropy, vlastně z nedalekého Ruska. I když se tomu nechce věřit, je to tak. A ke všemu za dva dny oslaví 30. narozeniny.

  Irina Shayk lupa
  Tahle fotka snad nepotřebuje ani komentář! Prostě Irina Shayk | Profimedia

  Irina o sobě tvrdí, že po otci získala neobvyklý vzhled. Pravdou je, že rozhodně nevypadá, jako klasická Ruska. Nejvíce ji asi proslavily fotografie v magazínu Sports Illustrated Swimsuit Issue v letech 2007 a 2012. A v roce 2004 dokonce získala titul Miss Čeljabinsk. 

   

  „Můj otec, který zemřel, když mi bylo čtrnáct, byl tmavé pleti, protože byl Tatar a Tataři se někdy podobají Brazilcům. Světlé oči mám po matce," prozradila svůj neobvyklý, až jihoamerický vzhled kráska s luxusním zadečkem, na který by se pánové mohli dívat hodiny a hodiny. 

  Nejenom americké, britské nebo španělské krásky mohou být neskutečně sexy! Co takhle jedna krasavice z Ruska se jménem Irina Shayk?

   

  Sama Irina není rozhodně žádná hloupoučká modelka, která se jen tak někde vylíhla. Po střední škole začala studovat marketing. Později spolu se svou starší sestrou vstoupila do místní školy krásy. Tam si jí všiml člověk z místní modelingové agentury, který byl zasažen její neobvyklou krásou. Zařídil její pozvání na soutěž krásy, kterou vyhrála.

   

  V současnosti je Irina Shayk jednou z nejvyhledávanějších modelek jak na přehlídka, tak pro focení různých kampaní. Právě pro její evropské kořeny a mimoevropskou krásu...

  nely | bleskove.cz

  Témata: celebrity, Rusko
  Komentáře ke článku
  loading...