Neděle 22. dubna 2018
svátek má Evžénie, zítra Vojtěch

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JDE DÁL

  Průserář a nevěrník Hrdlička se vrací do televize!

  09.09.2016 01:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Sporťák a metrosexuál Michal Hrdlička, který proslul vztahem a rozchodem s Lucií Borhyovou a svými opileckými extempore, která ho stála místo na Nově, se vrací před kameru. Ovšem rozhodně nehrozí, že by ho původní zaměstnavatel vzal zpět!

  Hrdlička Michal lupa
  Michal Hrdlička jde zase do televize! | Archiv

  Michal Hrdlička totiž nastoupí do nové Digi TV, která má exkluzivní práva na anglickou elitní i druhou ligu. Hrdličku ale čeká komplikace. Bude muset dojíždět, a to hodně daleko. Až k sousedům na Slovensko, televize sídlí v Bratislavě!

   

  Dnes už expřítel krásky z Novy Lucie Borhyové a otec jednoho z jejích dětí se stane odborníkem na fotbal. „Do konce roku chceme, aby byly komentáře z poloviny v češtině, jde o federální sportovní kanál,“ podotkl ředitel Digi CZ Vladimír Rusnák s tím že se na spolupráci se sporťákem těší.

   

  Hrdlička tak bude pendlovat mezi Prahou a Bratislavou a bude muset vždy vyjet včas, protože neslavná dálnice D1 je často zasekaná a moderátor by nemusel stihnout svou relaci.  

  Michal Hrdlička, který byl před časem odejit z Novy, jde zase do televize. Bude ale muset dojíždět na Slovensko!
   

   

  „Michal je za tu šanci rád. Tady v médiích ho nikdo zatím nechtěl. Externě spolupracuje s Frekvencí 1, ale jinak televize, ani jiná média o něj zájem neprojevila. Jen ti Slováci,“ prozradil Bleskove.cz zdroj z jeho okolí.

   

  Podle všeho mu slovenská Digi TV nabídla i hodně zajímavý honorář v řádek několika tisíc eur, za což se tedy Michalovi už nejméně 300 kilometrů tam a stejně daleko zpátky, jezdit vyplatí!

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Michal Hrdlička
  Komentáře ke článku
  loading...