Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  STYLISTA HVĚZD

  Stylista Filip Vaněk nemá čas ztrácet čas!

  27.09.2016 16:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Obléká Simonu Krainovou, Leoše Mareše a další známé osobnosti. Movitým podnikatelkám a manažerkám radí s outfity. Létá po světě, navštěvuje módní přehlídky, chodí na společenské akce. Jak však říká, nemá čas ztrácet čas.

  Vaněk Filip lupa
  Filip Vaněk se snaží využít každou chvíli a neztrácet čas! | Costa Coffee

  Jeho pobíhání od akce k akci není proto, že by neměl co dělat naopak. Ale musí být v obraze. „Musím mít přehled a vědět, co je nového. A taky, co se kde děje. Hlavně z profesního hlediska mám za rok tolik akcí, že si vybírám, na co půjdu. Vážně nemám čas ztrácet čas,“ říká Filip, držíc v ruce kelímek s dobrou kávou.

   

  „Energii nabírám z lidí a z mé práce, kterou miluji, ale znáte to. Musíte se po ránu a někdy i během dne něčím nakopnout, abyste únavou nepadli. Nedávno jsem měl v Costa Coffee s kamarádem schůzku, který mi vyprávěl, jak tu v Čechách je málo odvážných lidí, kteří se nebojí experimentovat s oblékáním oproti zbytku Evropy či světu. A musel jsem mu dát za pravdu.  

  Stylista hvězd Filip Vaněk říká, že nemá čas ztrácet čas a proto pracuje rychle, přesně a kreativně. A to ho baví i těší!
   

   

  Filip Vaněk ale jen nepracuje, i když tvrdí, že i když jde s partnerem do kina, s přáteli na večeři nebo na koncert, pořád pracuje. „Je to profesionální deformace. Neustále sleduji lidi kolem sebe, co má kdo na sobě…Toho se už asi nezbavím,“ směje se Vaněk, který by musel přesídlit leda na opuštěný ostrov, aby mu stačily plavky a tričko.

   

  Před sebou má řadu povinností. Na podzim začne plesová sezóna a ta je pro stylisty jako dělaná. „To se pak nezastavím mnoho dní a ty kávy vypiju i tři čtyři. Jinak bych to občas nedal. Ale práce mě baví, naplňuje a živí mě. A to je důležité,“ dodal přední český stylista Filip Vaněk.

  nely | bleskove.cz

  Témata: Vaněk Flip
  Komentáře ke článku
  loading...