Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PEROU ŠPINAVÉ PRÁDLO

  Trapná komedie pokračuje! Patrasová se Slováčkem už zase vyvádějí!

  24.08.2016 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Jsou už dost staří na to, aby si tohle ušetřili, ale oni ne! Jejich trapná komedie o nevěrném hudebníkovi a zhrzené herečce pokračuje. Teď dokonce Dáda Patrasová povolává právníky a hází na manžela Felixe Slováčka špínu!

  Slováček, Patrasová lupa
  Dáda Patrasová a Felix Slováček jsou opět na kordy! | Profimedia

  Slováček prý Patrasové slíbil, že na ni přepíše půlku jejich luxusní vinohradské vily. Jenže nestalo se.

   

  „Cítím se manželovou nevěrou stále ohrožena. Proto jsem chtěla, aby na mě přepsal naši vilu, tedy přesně její polovinu,“ prozradila na jaře Dáda Patrasová.

   

  Slováček nejenom, že se s Lucií Gelemovou nepřestal stýkat, ale nedodržel ani dohodu. Proto se herečka rozhodla, že se obrátí na právníky.  

  Dáda Patrasová opět přes média pere špinavé prádlo týkající se její rodiny, hlavně nevěrníka Felixe Slováčka!
   

   

  Vila v hodnotě desítek milionů korun zůstává tak obou manželů rovným dílem. Hrozí tedy, že pokud se bude slavný pár rozvádět, bude boj o desítky milionů, kromě peněz, šperků, tantiémů a podobně.

   

  Místo toho, aby Patrasová řešila rodinné věci za dveřmi vily, svěřuje se některým médiím. „Dáda je už dost stará na to, aby pochopila, že tohle se nedělá. To, že je Felix děvkař, všichni víme desítky let, tak proč dělá tu komedii, že je zhrzená. Ona taky svatá nebyla,“ prozradila jedna z jejích kolegyň.

   

  Sám Slováček se údajně nechal slyšet, že jeho žena nemá všech pět pohromadě a odmítá cokoli komentovat.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...