Čtvrtek 26. dubna 2018
svátek má Oto, zítra Jaroslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TOLIK KVĚTIN

  Obří kytice pro Chantal: Kolegové francouzské herečce vyrazili dech!

  18.08.2016 07:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Sice na to nevypadá, ale v občance ten údaj má. Chantal Poullain včera oslavila neuvěřitelné 60. narozeniny a od divadelních kolegů dostala kromě jiného ohromnou kytici červených růží.

  Poullain Chantal lupa
  Chantal Poullain byla obří kyticí zaskočena, ale potěšena! | Profimedia

  Chantall, původem Francouzska, která žije přes třicet let v Česku, zkouší muzikál a roli hraběnky. Právě tam ji kolegové přáli k jubileu.

   

  „Jsem naprosto zaskočena, vůbec jsem to nečekala. Tak nádhernou kytici. Přitom růže já miluju, jsou opravdu nádherné. Ale já celý život miluji překvapení,“ řekla dojatě herečka, poté, co od producenta Oldřicha Lichtenberga, režiséra Radka Balaše a kolegů Václava Kopty, Václava Svobody, Rudy z Ostravy, Alžběty Bartošové kytici dostala. Jak podotýká, začala novou etapu svého života.  

  Herečka a šansoniérka Chantal Poullain oslavila 60. narozeniny. Od kolegů a producenta dostala obří kytici růží!
   

   

  Sice byla po sedmnácti letech “odejita“ z pražského Ungeltu, ale dostala nové nabídky. „Musím říct, že mě to vlastně ohromně pomohlo. Že mám zase jiné možnosti, skvělé nabídky a teď opravdu se zaměřuji na další část svého života,“ podotkla oslavenkyně, která se před týdnem vrátila z dovolené z rodné Francie.

   

  Kvůli oslavě narozenin a pracovním povinnostem se nakonec večer nedostala na premiéru Troškových Strašidel, kde hraje její syn Vladimír Polívka, ale na film se chystá. „Pohádky já miluji a pana Trošku velmi obdivuji. Na film se moc těším…,“ dodala Chantal Poullain.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...