Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VYDRŽELI NEJDÉLE

  Neuvěřitelné! V Hollywoodu jsou zřejmě párem, který spolu vydržel nejdelší dobu!

  09.10.2016 17:55 / celebrity google+ twitter facebook

  V americké továrně na sny nebývá zvykem, aby spolu páry vydržely dlouhá desetiletí. Výjimkou však je herečka Goldie Hawn a její partner Kurt Russell. Žijí spolu sice bez papíru a svatby, ale neuvěřitelných 33 let!

  Goldie Hawn Kurt Russell lupa
  Goldie Hawn a Kurt Russel stále spolu! | Profimedia

  Jejich výdrž je opravdu neuvěřitelná a trvanlivost jejich vztahu na hollywoodské poměry až kouzelná. Dvojice se totiž dala dohromady v roce 1983 a od té doby jsou stále spolu. Dovolené, rodina, výlety - to vše sdílejí spolu Goldie a Kurt, kteří navzdory vyššímu věku (ona 70 let on 65), stále natáčejí filmy. Vymykají se tak známému pravidlu, že s věkem odcházejí i filmové nabídky.

   

  Ze svého předchozího manželství má Goldie Hawn syna Olivera Hudsona a dceru Kate Hudson, kteří jsou oba herci.
   

  Dvojice si absolutně nic neodpírá. Spolu tráví opravdu poměrně dost času na to, aby si lezli na nervy. Nedávno je zachytili fotografové na letišti, jak si vykračují společně s kávou v ruce. Dvojice je věrná značce Costa Coffee, kterou mají zřejmě ze všech nejraději. Pravdou je, že tuto značku najde člověk téměř všude a na letišti je častokrát jedinou volbou, před obyčejnými a mnohdy nepříliš chutnými kávami z kaváren. Přestože Hawn a Russell nejsou manželi, tento stav ani měnit neplánují. Žít takhle jim zřejmě vyhovuje. Herečka v roce 1969 získala Oscara za vedlejší roli ve filmu Kaktusový květ, kde zazářila po boku Waltera Matthaua. Diváci si ji pamatují i ​​jako vojačku Benjamínovou z stejnojmenné snímky z roku 1980, či černé komedie Smrt jí sluší, v níž si v roce 1992 zahrála s Brucem Willisem a Meryl Streep.

   

  Byla také partnerkou Steva Martina v romantickém filmu Promiň, jsi ženatý! a jednou z hlavních postav v Klubu odložených žen. Kurt Russell je známý například z filmů Velké problémy v malé Číně nebo Tango a Cash. Mají spolu syna Wyatta. Ze svého předchozího manželství má Goldie Hawn syna Olivera Hudsona a dceru Kate Hudson, kteří jsou oba herci.

   

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...