Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DODRŽUJE PROTOKOL

  Vévodkyně Kate Midleton: S tímto v ruce ji už zřejmě jen tak neuvidíme!

  02.10.2016 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Když se provdáte do královské rodiny, všechny vaše zvyklosti, které jste měli do té doby, musí jít stranou. Můžete si občas dojít do kavárny, ale jen tak se producírovat s kávou po ulici zkrátka není podle protokolu!

  Kate Costa lupa
  S tímhle v ruce Kate Middleton jen tak běžně neuvidíte! | Profimedia

  Důležité je dodržovat protokol, abyste se náhodou nedostali do nemilosti královny matky. To ví i vévodkyně Kate. Ta byla kdysi obyčejnou holkou odvedle. To se však  záhy změnilo.

   

  Oblékala se střídmě, většinou do džín a obyčejného trika. Stejně tak ráda navštěvovala obyčejné restaurace, nebo sítě oblíbených kaváren Costa Cofee. Setkat ji s typickým kelímkem v ruce, nebylo kdysi nic výjimečného. Kate patřila k prominentním klientům této značky.  

  Je taky možné, že má v Buckinghamském paláci vlastní kavárnu Costa Coffee.
   

   

  V Anglii je oblíbená zřejmě ještě více, než její největší zelený konkurent. Dokonce tam najdete více provozů této kavárny, což s radostí Kate využívala. Nyní je členkou královské rodiny a od té doby ji už několik let s podobným kelímkem v ruce nikdo neviděl.

   

  Je taky možné, že má v Buckinghamském paláci vlastní kavárnu Costa coffee, nebo jí prostě po oblíbený černý nápoj chodí služebnictvo.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...