Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEDĚLNÍ ROZHOVOR

  Zpěvačka Klára Kolomazníková odtajnila největší štěstí svého života!

  14.08.2016 12:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Publikum si ji pamatuje jako členku dnes zaniklé skupiny Holki. Od té doby uplynulo hodně vody. Klára Kolomazníková prožila ne příliš šťastné období, ale nyní se vrací i s novým uměleckým jménem Claara. Jak to má v životě i profesi, a co je jejím snem i největším štěstím v životě? Na to se jí Bleskove.cz zeptalo v Nedělním rozhovoru.

  Kolomazníková Klára lupa
  Klára Kolomazníková se opět vrací - nově jako CLAARA! | Archiv K. Kolomazníkové

  Kláro, jaké prožíváte nyní období?

  Já myslím, že fajn... Za prvé je léto, které miluji, hodně teď výletuji po naší republice, poznávám místa, která ještě neznám a za druhé se mi zase začíná dařit pracovně, občas  nevím kam dřív skočit. Do toho ještě dost aktivní malé dítě, asi je opravdu hodně po mě (smích). Takže si nestěžuji a naopak se raduji i z maličkostí a vše se snažím si užít.

   

  Jak to máte s minulostí? Vzpomínáte ráda i na ty méně příjemné věci, protože to tak prostě bylo, nebo jste minulost hodila za hlavu a díváte se do budoucnosti? 

  Minulost k nám patří, nevymažeme ji, nezměníme, můžeme se z ní akorát poučit do budoucna, cože jsem přesně já udělala. Ano, mám za sebou i nepříjemné roky spojené s jedním člověkem a dodnes bojuji s určitými věcmi, které se prostě řešit musí, ale to špatné je za mnou a věřím, že se mi to nestalo jen tak... Poučila jsem se, přijala to, a teď už zbývá jediné. mít co nejlepší budoucnost :) 

   

  Jste fatalistka? Věříte, že co se má stát, to se stane a že věci, které se dějí, mají nějaký smysl?

  Přesně tak to je. Vše má v životě význam, své místo a jak už jsem psala, je důležité se nezhroutit, ikdyž i to se stát může. A zkusit najít nějakou cestu, jak z toho špatného ven.. pomalu, ale jistě.. nedělat unáhlené kroky, myslet u toho. Já myslím, že i spadnout na dno je svým způsobem dobře, protože pak, když lezete nahoru, je to super pocit!

   

  Jeden čas jste bojovala s váhou. Jak jste na tom teď, jak se cítíte? Protože teď Vám to ohromně sluší…

  Moc děkuji! Kdepak, já budu mít s váhou už asi vždy problém, alespoň dle médií (smích). Ale upřímně, už to tolik neřeším. Je strašně důležité být zdravý, mít energii, cítit se dobře, a jestli je to při 50 nebo při 100 kilech, je to jedno. Každý to máme nastavené jinak. Pokud to není nějaký extrém… ať si každý dělá se svou váhou, co chce. Mně se líbí například holky krev a mlíko (a to jsem opravdu na chlapy). Postě máme mít prsa i zadek a hotovo (smích). Samozřejmě vím, že bych potřebovala zpevnit tělo, a ne málo, ono k tomu dojde…!

   

  Otec vaší dcery, s kterým jste měla velké problémy, má prý zase dluhy. Jak jste na tom nyní? Doplatil vám všechno?

  On nemá zase dluhy, on je má pořád. Tak na rovinu, kdo dnes dluhy nemá? Každý řeší půjčky, hypotéku na bydlení a podobně. Což je v dnešní době normální, ale u něj je to o něčem jiném. On vědomě okrádá lidi s tím, že si půjčuje a nevrací! Anebo i horší věci... To sem asi přímo nepatří, abych popisovala, co dělá různým lidem a firmám. Ale co se mě týče, dluží mi na výživném a alimentech obrovskou sumu a nejen to… Navíc v době, kdy jsme spolu byli, jsem mu já hloupá chtěla pomoct finančně a nevyplatilo se mi to.  

  Zpěvačka Klára Kolomazníková prožila velkou slávu a pak velký pád! Nyní se opět vrací plná energie a nápadů!
   

    

  Jak zvládáte být zpěvačkou a maminkou? Zkrátka to všechno skloubit dohromady?

  Tak obojí je super a skloubit se to dá. Nemám 30 akcí do měsíce, takže vždy se to dá vyřešit. Doteď mi hodně hlídala maminka a od září jde malá do školky, kam se těší, takže to bude další pomoc. A kromě těchto dvou "funkcí" mám ještě svou další práci.  Teď budeme ještě rozjíždět nový web o pejscích, kde se podílím rozhovory a reportážemi, takže další prácička navíc, příjemná. Když já jsem akční žena a čím víc toho dělám, tím lépe pro mě.. Web se jmenuje pejskovani.cz, abych nezapomněla. Ale samozřejmě na prvním místě jsem hlavně maminkou! A teď vám něco prozradím -Valinka je rozhodně největším štěstím v mém životě! I kdyby se mi nic jiného nepovedlo, ji považuji za to nejdůležitější! 

   

  Vy máte zajímavé a melodické písničky, nicméně vesměs smutnější texty, jako Osamělá a podobně. Vychází to z nějakých vašich pocitů?

  Tak určitě, vychází hodně! Například právě Osamělá byla natočená v době po rozvodu s manželem.  Pár textů jsem si v životě i napsala sama. Život a písničky jsou hlavně o lásce ... jak jinak!

   

  Co udělat nějaký hodně veselý, optimismem nabitý hit?

  Vyřídím to producentovi Petrovi Fiderovi (smích) a budu o tom hodně sama přemýšlet!  

   

  Nyní prý chystáte singl, CD. Kdy by mělo vyjít a s kým spolupracujete?

  Ano, chystám vše a moc se na to těším. Připravuje se konečně moje čtvrté solové album... Do konce roku bude na světě. Vrátila jsem se právě ke staronovému producentovi Petru Fiderovi, který založil Holki a celé album bude od něj. Myslím, že bude zajímavé. Spíše taneční, ale žádná velká diskotéka. Zatím mi vyšly dva singly z desky... "Po kapkách " a " Nebe spí". K tomu je natočen i videoklip. 

   

  Co ten Váš nový "pseudonym" CLAARA? Kde se vzal? 

  Kde se vzal, tu se vzal. Tak já už po skončení Holek, když jsem se vydala před 12 lety na sólovku, chtěla  mít jen jedno jméno, ale stejně všude pořád říkali celé příjmení, a že jsem z Holek. To už mi nikdo nikdy nevymaže. A taky jsem za to ráda, ale už jsem fakt velká holka a tento "název" se mi líbí a myslím, že by se to mohlo ujmout… uvidíme. A hlavně, moje nová deska bude prostě CLAARA. Tak to chci a tak to bude (smích)

   

  Jaký je váš sen v kariéře do budoucna?

  Já už moc snů nemám... Byla jsem slavná, docela i bohatá, zažila krásné situace, hodně cestovala, seznámila jsem se se  spoustou zajímavých lidí... Tak snad jen ještě udělat pak další desku. Taky album duetů a něco pro děti. A takový duet s Lionelem Richiem by nebyl špatný…(smích) To je opravdu legrace, a možná ještě někdy něco moderovat, ráda se učím novým věcem a tohle by mě s někým bavilo…s mužem spíš než se ženou.

   

  Jak trávíte léto?

  Hodně s dcerou jezdíme po výletech. U nás je tolik krásných míst, která jsem ještě nenavštívila, letos se moře opět nestihlo. Ale nevadí, příští rok to dáme. A taky samozřejmě pracovně. Mám toho ještě docela hodně stihnout, takže nelenoším a čas letí a léto je skoro pryč.

   

  Máte nějaké životní heslo, motto, kterým se řídíte?

  Už ano.. Je sice hodně známý, ale u mě hovoří za vše! ´Co tě nezabije, to tě posílí´!

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...