Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BUDOUCÍ POLITIČKA

  Růžová blondýna Myslivcová míří do politiky! To bude terno!

  12.08.2016 02:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Chci růžovou, ne černou budoucnost, hlásí do světa blonďatá modelka milující "pink" barvu Dominika Myslivcová. Rozhodla se kandidovat do podzimních krajských voleb, aby hájila zájmy mladých!

  Myslivcová Dominika lupa
  Dominika Myslivcová jde do politiky! | Archiv D. Myslivcové

  Růžová blondýna Myslivcová, která snad ani neví, co je to zastupitelstvo a rada kraje a co vlastně vše mají na starosti, zkrátka jde do politiky. Oznámila kandidaturu jako nezávislá do zastupitelstva Moravskoslezského kraje za hnutí ÚSVIT. Teď se rozhodla vysvětlit, proč to dělá!

   

  "Někteří mě spojují s tím, že jsem navázala na Olivii Žižkovou. Chci jen objasnit, že jsem se pro píseň rozhodla po návratu z Teplic. To bylo zhruba před měsícem a natočení písničky jsem oznámila před tím, než paní Žižková zveřejnila tu svou," uvedla v prohlášení Myslivcová.

   

  Jak prý již několikrát uvedla, není rasistka. Má prý jenom obavy z toho, abychom se v budoucnu nemuseli bát tak, jako se dnes bojí mnozí ve Francii, Belgii nebo v Německu. "To přeci nemá nic společného s nenávistí nebo xenofobií...," říká zcela logicky růžová blondýna.  

  Dominika Myslivcová kandiduje do zastupitelstva v Moravskoslezském kraji! Prý tomu má předpoklady, i když nemá zkušenosti s politikou!
   

   

  "Nikdy jsem lidi nerozdělovala podle barvy pleti, náboženského vyznání nebo sexuání orientace a nedělám to ani teď. Pro mě jsou jen ´hodní a zlí´. Mezi homosexuály, Romy, černochy či muslimy mám spoustu kamarádů, kteří žijí v České republice. Rozhodně tedy lidi nehážu do jednoho pytle. Pouze nechci, aby někteří jedinci terorizovali své okolí. Všichni víte, že jako youtuberka mám své fanoušky ve věku teenagerů. Asi mě nemůžete napadat pro to, že mě budou volit, když jim ještě ani není 18 let. Ale také právě proto bych chtěla poprosit hatery, ať si píši, co chtějí, ale nepoužívají sprostých slov," říká Dominika.

   

  "V jedenácti letech jsem začala dělat blogerku a držím český rekord ve zhlédnutých příspěvcích. Založila jsem soutěž Miss Princess a už čtyři roky ji pořádám. A to o něčem hovoří," míní Myslivcová, zřejmě tak, že to svědčí o jejích schopnostech jít do politiky!

   

  "Potvrzuji, že nemám s politikou žádné zkušenosti. Ale určitě nebudu první ani poslední, která se proti některým věcem ohradí. Pokud jde o mé vzdělání, vystudovala jsem AHOL - obor bankovnictví a pojišťovnictví, nyní jsem přijata na Vysokou školu kreativní komunikace, kterou začínám v září studovat," dodává Myslivcová, která říká, že v politice by měli být lidé, kteří chtějí opravdu něco změnit, ne jen mluvit.

   

  "Díky tomu, co od 11 let dělám, jsem cílevědomá a mám za sebou výsledky. Angažuji se i v charitě. Kritizovat a být sprostý umí každý. Přitom každý má stejné startovní možnosti. Znám mnoho lidí v mém věku, kteří jsou na vysokých pracovních pozicích," je přesvědčená youtuberka a modelka. 

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...