Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VELKÉ PŘEKVAPENÍ

  Je viníkem tragédie na Orlíku přítel dcery známého herce a zpěvačky?

  08.08.2016 01:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Začátkem července se na Orlíku stala tragédie, při které 19letý floutek zabil vodním skútrem o rok mladší Simonu a zranil jejího přítele. Jak se nyní ukazuje, ani měsíc od tragédie policie nepřišla s novou informací. Ale není vyloučeno, že viníkem je přítel dcery VIP páru!

  Finková, Genzerová přítel lupa
  Linda Finková se synem Matyášem, dcerou Viktorkou a jejím přítelem. | Profimedia

  Podle informací, které přinesl deník Expres, má být jedním ze dvou mladíků, kteří jeli zcela bezohledně na skútru, přítel dcery Richarda Genzera a Lindy Finkové, Viktorie.

   

  Jmenuje se Christopher S. a má se rekreovat s rodinou právě na Orlíku na karavanu. Zda plavidlo, které zabíjelo, řídil přímo on, nebo jeho kamarád, je otázkou.

   

  Simona, která byla s přítelem na lodi, do které dva pubertální zmetci narazili a pomalu odmítli i pomoct, podlehla těžkým zraněním při převozu do nemocnice! Její přítel byl zraněn lehce. Maminka dívky se zhroutila. Vážně nemocná žena měla jenom ji a dnes říká, že nemá pro ni život smysl.

   

  Jak deník zjistil, případ policie stále vyšetřuje a nejspíš nařídila zcela nepochopitelně všem v okolí, aby o tragédii z 10. července u zámku Orlík nemluvili.  

  Jeden z mladíků ze skútru, který 10. července srazil a zabil nevinnou dívku na Orlíku, je přítel dcery Richarda Genzera a zpěvačky Lindy Finkové!
   

   

  „Já se k tomu teď nemůžu vyjadřovat,“ odpověděla Finková na dotaz redakce s tím, že je případ v gesci kriminalistů.

   

  Dcera Finkové a Genzera randí s mladíkem více než rok a společně se ukazují na oficiálních akcích, kam většinou doprovází svou matku.

   

  Pokud je přítel její dcery skutečně přímo oním viníkem, bude zřejmě zajímavé sledovat, jak se sama Finková, která dost často na facebooku kdekoho kritizuje, srovná s tím, že její “potencionální zeť“ má na svědomí smrt nevinné dívky a zničené životy těch, kteří ji milovali.

   

  Přitom viník podle svědků odmítl dívce pomoct, když ji srazil. „Zajímal se jen o ten skútr a nadával, že ho má teprve dva dny. Musel jsem toho druhého kluka přemlouvat, aby mi se Simonkou pomohl,“ prozradil přítel dnes již zesnulé dívky.

   

  Viníkovi tragédie hrozí až 10 let vězení, i za to, že neposkytl první pomoc.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...