Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ŽELÍZKA NA RUKOU

  Známá česká zpěvačka skončila v poutech a syn se na to díval! Foto jako důkaz!

  29.07.2016 02:00 / celebrity google+ twitter facebook

  V policejních klepetech skončila známá česká zpěvačka! Bylo to nečekané a velmi rychlé a co bylo nejhorší, zcela v šoku na to koukal její malý syn! Co se stalo, že umělkyni nasadil policista želízka?

  Kalivodová Andrea lupa
  Policista nasazuje operní divě pouta! | Profimedia

  Andrea Kalivodová v poutech! To se nevidí každý den. Naštěstí problémy se zákonem operní diva nemá. Policejní pouta dostala jenom jako od sympatického muže zákona, který se stejně jako ona a další hosté zúčastnili akce ve fitness klubu cvičitelky Hanky Kynychové.

   

  „Přišla jsem podpořit její soustředění charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte. A místo chlebíčku a vínka jsem dostala želízka,“ smála se Kalivodová, kterou doprovodil její malý synek. Ten zprvu nechápal, proč ten “strejda v uniformě“ nasazuje mamince želízka, ale když mu maminka vysvětlila, že jde o legraci, usmíval se.  

  Operní zpěvačka Andrea Kalivodová přišla podpořit letní soustředění dětí z dětských domovů do fitness centra cvičitelky Hanky Kynychové a dostala pouta!
   

   

  „Ještě jsem pouta na rukách neměla. Takže mám dnes vlastně premiéru,“ smála se na celé kolo operní zpěvačka, která vypadá stále skvěle.

   

  „Jsem moc ráda, že Andrea přišla a že má i veliký smysl pro humor. U nás běžně želízka lidem nedáváme, ale možná to v novém fitku na Pankráci, které otevíráme v září, zavedeme. Třeba pro ty, kteří budou cvičit málo, nebo se budou cpát sladkým a nezdravými věcmi,“ usmívala se Kynychová.

   

  Ta spolu se svým týmem chystá letos už 10. jubilejní ročník veliké charitativní akce pro děti z dětských domovů Hejbejte se a zpívejte, kterého se v listopadu na pražském Smíchově zúčastní právě i Andrea Kalivodová a desítky dalších osobností.

  nely | bleskove.cz

  Témata: zpěvačka
  Komentáře ke článku
  loading...