Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŽELÍZKA NA RUKOU

  Známá česká zpěvačka skončila v poutech a syn se na to díval! Foto jako důkaz!

  29.07.2016 02:00 / celebrity google+ twitter facebook

  V policejních klepetech skončila známá česká zpěvačka! Bylo to nečekané a velmi rychlé a co bylo nejhorší, zcela v šoku na to koukal její malý syn! Co se stalo, že umělkyni nasadil policista želízka?

  Kalivodová Andrea lupa
  Policista nasazuje operní divě pouta! | Profimedia

  Andrea Kalivodová v poutech! To se nevidí každý den. Naštěstí problémy se zákonem operní diva nemá. Policejní pouta dostala jenom jako od sympatického muže zákona, který se stejně jako ona a další hosté zúčastnili akce ve fitness klubu cvičitelky Hanky Kynychové.

   

  „Přišla jsem podpořit její soustředění charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte. A místo chlebíčku a vínka jsem dostala želízka,“ smála se Kalivodová, kterou doprovodil její malý synek. Ten zprvu nechápal, proč ten “strejda v uniformě“ nasazuje mamince želízka, ale když mu maminka vysvětlila, že jde o legraci, usmíval se.  

  Operní zpěvačka Andrea Kalivodová přišla podpořit letní soustředění dětí z dětských domovů do fitness centra cvičitelky Hanky Kynychové a dostala pouta!
   

   

  „Ještě jsem pouta na rukách neměla. Takže mám dnes vlastně premiéru,“ smála se na celé kolo operní zpěvačka, která vypadá stále skvěle.

   

  „Jsem moc ráda, že Andrea přišla a že má i veliký smysl pro humor. U nás běžně želízka lidem nedáváme, ale možná to v novém fitku na Pankráci, které otevíráme v září, zavedeme. Třeba pro ty, kteří budou cvičit málo, nebo se budou cpát sladkým a nezdravými věcmi,“ usmívala se Kynychová.

   

  Ta spolu se svým týmem chystá letos už 10. jubilejní ročník veliké charitativní akce pro děti z dětských domovů Hejbejte se a zpívejte, kterého se v listopadu na pražském Smíchově zúčastní právě i Andrea Kalivodová a desítky dalších osobností.

  nely | bleskove.cz

  Témata: zpěvačka
  Komentáře ke článku
  loading...