Pátek 20. července 2018
svátek má Ilja, zítra Vítězslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BOJUJE S NEMOCÍ

  Brenda z Beverly Hills 90210: Fotky, které trhají srdce! Takto přišla herečka o vlasy, kvůli rakovině ...

  25.07.2016 12:33 / celebrity google+ twitter facebook

  Statečná, ale ne zlomená. Odhodlaná, ale ne bez naděje! Taková je nyní herečka Shannen Doherty (45), známá ze seriálů Čarodějky nebo Beverly Hills 90210.

  Takto ještě před rokem vypadala Brenda z Beverly Hills 90210. lupa
  Takto vypadala herečka ještě loni na jaře... | Archiv

  Loni na jaře jí lékaři řekli, že má rakovinu. I když nyní přišla o vlasy, statečně se s osudem bije. Její stav je ale podle všeho velmi vážný. Jelikož už před rokem věděla, že má rakovinu a za rok na to přišla o vlasy, znamená to, že nemá stále vyhráno. A že stále podstupuje chemoterapii.

   

  Brenda si vyholila hlavu krátce poté, co podstoupila odstranění prsů.
   

  U Shannen nejde jen o rakovinu prsu, ale také o metastázy, které zasáhly do lymfatických uzlin. A to už je problém, se kterým si není radno zahrávat. Podle posledních fotografií, které umístila na svou sociální síť, se zdá, že má za sebou odstranění prsů a v současnosti prochází chemoterapií. Z fotek je znát, že herečka to nemá lehké, ale bojuje. Jde o sérii fotografií, které dokumentují, jak si herečka nechává vyholit vlasy, na kterých se již začala podepisovat probíhající léčba. Z fotky s maminkou, kde herečka pláče, však jde obrovský smutek, ale zároveň velká síla a odhodlání.


   
  Všichni doufají, že Shannen Doherty svůj boj nad zákeřnou rakovinou vyhraje a porazí ji. A také to, že si ještě v některých filmech či seriálech zahraje!

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...