Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVÁ LÁSKA

  EXKLUZIVNĚ: Voříšková a ženatý Cais z Tatabojs: MILENCI!

  21.07.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  V českém šoubyznysu zřejmě vznikl nový vztah a nová láska. Herečka Tereza Voříšková a člen kapely Tata Bojs mají k sobě hodně blízko. Až tak blízko, že byli načapáni na utajené dovolené v Řecku!

  Voříšková, Cais lupa
  Tereza Voříšková a Milan Cais z Tata Bojs. Že by nový pár v šoubyznysu? | Empresa Media / Profimedia.

  Krásná, mladá herečka, která se proslavila filmem Rafťáci a také vztahem s Vojtou Kotkem, když se právě při natáčení filmu poznali, má dalšího frajera. Tentokrát je čtenář Bleskove.cz nachytal na utajené dovolené na Krétě. Ona a výtvarník, sochař, ale hlavně hudebník z Tata Bojs Milan Cais, jsou tam spolu. Na tom by nebylo až tak nic divného, kdyby drahý a milý Voříškové nebyl ženatý!

   

  Před pár měsíci se spolu objevili na křtu desky Emmy Smetana. A zřejmě tam přeskočila jiskra, která se rozhořela. A spalující vášeň jim vydržela.  A to až tak, že se sbalili a odjeli spolu na dovolenou. Co na to jeho žena, s níž má dvě dcery, není úplně jasné.  

   

  Cajs před časem v jednom z rozhovorů řekl, že svou manželku tiše obdivuje, a také to, že i když mu občas nějaká fanynka napíše, není důvod, aby ona žárlila. „A myslím si, že ona ani nežárlí…,“ tvrdil Cais.  

  V českém šoubyznysu se rodí možná nová láska a nový vztah. Člen kapely Tata Bojs a Tereza Voříšková tráví spolu dovolenou na řecké Krétě.
   

   

  Teď by možná žárlit měla začít. Že by na dovolenou s Terezou Voříškovou, která randila s Vojtou Kotkem, s režisérem Jiřím Havelkou a nedávno se měla i k Adamu Mišíkovi, byla jen kamarádská či pracovní cesta? To je předem vyloučeno. Oba se k sobě mají více než jen jako kamarádi. Společné koupání, poznávání okolí, a co se děje na hotelovém pokoji večer, vědí jen oni dva.

   

  Zatímco Tereza je single a nemusí se nikomu zpovídat, Milan Cais, tedy pokud u nich doma bylo doposud vše v pořádku, bude asi muset. Tohle se totiž špatně vysvětluje. Ale kdo ví, do manželství hudebníka a výtvarníka nikdo nevidí. A třeba jde už jenom o formální manželství, které spolu udržují kvůli dětem. Pokud tomu tak ale není, pak je nasnadě otázka, Cais řekl doma, kam že to jede a s kým…?

   

  Oba aktéry nového a zřejmě stále tajného vztahu jsme oslovili se žádostí o vyjádření. Ani jeden z nich ale na dotaz, cože to spolu na Krétě dělají, nereagoval. Že by měli na starosti jiné věci, anebo že by platilo ono známé přísloví - kdo mlčí, souhlasí..?

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...