Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NĚKOMU VADÍ

  Kdo chce zničit Vondráčkovou? A proč tolik lží a pomluv?

  19.07.2016 11:55 / celebrity google+ twitter facebook

  Zničit, pošpinit, poškodit! Takový je podle přátel a managementu zpěvačky Lucie Vondráčkové záměr zatím neznámé skupiny lidí. Lži, které se kolem ní vyrojily, zvedly ze židle nejenom její fanoušky, ale i kamarády.

  Lucie Vondráčková lupa
  Lucie Vondráčková je poslední dobou obětí lží a nesmyslů! | Archiv, Facebook

  Lucie Vondráčková prý má manželství v troskách, nestará se o děti a teď dokonce škemrá o filmové role. Takové věci uvedla některá bulvární média v posledních týdnech. Poslední kapkou byla informace, že herečka a zpěvačka se doprošuje rolí u režiséra Zdeňka Trošky, u kterého nedávno hrála ve velmi populární trilogii Babovřesky.

   

  Někteří se pozastavují nad tím, proč nedostala hlavní úlohu v nové duchařské komedii Strašidla, která půjde příští měsíc do kin. Management Vondráčkové to uvedl na pravou míru. A také sám režisér Troška.  

  Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková prý asi někomu leží v žaludku. Poslední dobou se o ní objevuje mnoho lží. Ona sama je ale nad věcí!
   

   

  „Samozřejmě, vše jde překroutit a vytrhnout z kontextu tak, aby to vypadalo skandálně či zle a na toho druhého hodilo aspoň trochu špatného světla. S Luckou se znám odmala, kdy ještě hrála dětské role v televizních filmech. Líbila se jí Jasněnka i Princezna ze mlejna a řekla, že by si ráda zahrála v nějaké takové mé pohádce, což mně a mnohým jiným režisérům říká mnoho hereček a herců, na tom není nic zvláštního. Někdo, kdo se ani neumí podepsat, napíše, že škemrá o role. Schválně použije toto slovo, které Lucku, a potažmo i mě shazuje,“ uvedl ve vyjádření Zdeněk Troška, který tak lži nejmenovaného týdeníku razantně odmítá!

   

  To, že jakákoli herečka či herec projeví zájem spolupracovat s konkrétním režisérem, že řekne “v tom bych rád hrál“, není automaticky škemráním o role. Je to často pro filmaře i pocta.

   

  „V každém případě bych se nikdy o nikom takto nevyjádřil, i kdyby to byla pravda. Navíc Lucii mám moc rád a vážím si všeho, co dokázala a jsem šťastný, že jsme dobří přátelé. Takže to beru jako pomluvu, plivnutí, ubohost ze strany píšícího. Ale ona je natolik inteligentní a zná mě, že ví, že je to lež. A kdykoliv budu mít roli, která by jí slušela, ozvu se,“ reagoval Troška, který by ji možná mohl obsadit do nové, romantické pohádky, kterou se chystá točit v příštím roce. Rozhodnuto ale zatím ještě prý není…

   

  Režisér Vondráčkovou do filmu Strašidla prý neobsadil, protože zkrátka čekala druhé dítě a dobře věděl, že časově by se její mateřské aktivity, život v Kanadě a natáčení v ČR špatně ladilo dohromady. Proto také v novém filmu roli získala Anna Polívková.

   

  „Vnímám to jako něčí snahu poškodit dobré jméno Lucky, jako něčí mstu. Ale Lucka je nad věcí, její fanouškové dobře vědí, co dělá, jak se chová a rozhodně pomluvám a smyšleným lžím, nevěří. Anebo svou pracovitostí, pílí a úspěchy někomu tak leží v žaludku, že má potřebu ji poškozovat? Pak je nám ho všem líto,“ reagoval za Fan klub jeho předseda, PR manažer a fotograf Petr Mráček.

   

  Lucie Vondráčková přiletí do ČR koncem července. V srpnu a v září ji čeká tour po Česku a Moravě s názvem Kousek štěstí, o které je velký zájem. V Kanadě se věnuje rodině a chystá se i na další zajímavé hudební či filmové projekty.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...