Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Nemocniční Vánoce

  Chudák Gott! Svátky prožije ve špitále

  21.12.2015 07:00 / celebrity google+ twitter facebook

  První Vánoce prožije ve svém životě v nemocnici těžce nemocný Karel Gott. Lékaři nedají jinak, protože léčba chemoterapií musí přesně navazovat. Tak zpěvák musí poslechnout a být přes svátky ve špitále. O krásné chvíle rodinu ale neochudil.

  Karel Gott lupa
  Karel Gott oslavil Štědrý den s rodinou v předstihu! | facebook K. Gotta

  Gott proto musel s rodinou Štědrý den oslavit s předstihem o víkendu na Bertramce. Nechyběl stromeček, dárečky, kapr, salát, koledy. Ty ovšem zpěvák nemohl zpívat, protože kvůli léčbě má zatím omezenou možnost hlasivek. 

   

  To, že Gott bude přes Vánice ve špitále na Karlově náměstí znamená ale jediné. Stav je stále poměrně vážný a není možné sérii chemoterapií narušit ani o den. "Pokud by stav byl již stabilizovaný, například dva tři dny by tolik nehrály roli. Zde jde patrně o to, aby se skutečně dodržela léčba s přesností, aby měla význam," myslí si nezávislý onkolog.

   

  Proto Zlatý a Platinový slavík Karel Gott prožil krásné chvíle s manželkou Ivanou a dvěma dcerkami Charlottkou (9) a Nellinkou (7) o víkendu doma na Bertramce. Dárky od dcer dostal i zpěvák, který z nich měl velkou radost.

   

  Pro své fanoušky připravil na Štědrý den speciální vzkaz, který jim předá přes sociální síť. V tento slavnostní den pak bude alespoň z většiny rodina s Karlem Gottem v nemocnici, tedy pokud to jeho zdravotní stav dovolí. 

   

  Léčit by se měl zpěvák zhruba do dubna. Rakovina mízních uzlin byla v době, kdy na ni lékaři u Slavíka přišli, ve velmi rozsáhlém stádiu, proto bylo nutné přikročit k velmi razantní léčbě, která se nedala nijak oddalovat!

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...