Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELIKÁ ZMĚNA

  Největší mediální přestup roku: Chystá Borhyová útěk z Novy?

  12.07.2016 04:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Vnadná kráska z Novy Lucie Borhyová se možná chystá k velké životní změně! Vrabci na mediálních střechách si začali štěbetat o velkém přestupu roku! Kam? No přeci ke konkurenci.

  Borhyová Lucie lupa
  Že by velký útěk a velký přesun Lucie Borhyové z Novy na Primu? | Archiv Nova

  Není vyloučeno, že Borhyová dá brzo vale nejsledovanější televizi, která z ní kdysi udělala hvězdu. Protože je čas na změnu, některé zaručené zdroje tvrdí, že se k ní chystá právě Lucie Borhyová.

   

  Znamenalo by to, že odejde z Novy a přejde na Primu. Alespoň tyto zprávy se českým šoubyznysem a mediálním rybníčkem šíří. Pokud to tak opravdu bude, zřejmě velkou šanci místo ní dostane Kristina Kloubková, s níž se Borhyová zrovna dvakrát nemusí.  

  Lucie Borhyová už brzo dá možná sbohem Nově, která z ní kdysi udělala hvězdu. Spekuluje se o jejím přestupu na konkurenční Primu!
   

   

  "K podobným informacím se vyjadřovat nebudeme," uvedla mluvčí Primy Jana Mrákotová a označila informace za spekulace.

   

  Znamená to však, že něco na tom pravdy bude. Kdyby tomu tak nebylo, rázně by to televize odmítla. Pokud Nova o Borhyovou přijde, přijde o jednu z posledních osobností obrazovky. A také to, že Prima musela Borhyovou hodně přeplatit. Což by asi nebyl problém. Právě Nova patří v současné době k nejméně platícím televizím. Zatímco dříve tu lidi vydělávali královsky, dneska mají platy a honoráře jako v nějakých krajských televizích.

   

  Zda souvisí možný odchod blonďaté „Borhy“ s jejím rozchodem s proutníkem Michalem Hrdličkou, neshodami s vedením či „únavou materiálu“ pro jednu televizi, není jasné. Sama Lucie se k věci nevyjádřila.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...