Neděle 22. dubna 2018
svátek má Evžénie, zítra Vojtěch

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ROZMAZLENÝ PTÁČEK

  Metrouš Hrdlička to po***l! Trest z Novy a soud!

  09.07.2016 04:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Michal Hrdlička by si asi měl stoupnout před zrcadlo a zeptat se sám sebe, jestli už dospěl a je vůbec svéprávný. To, co předvedl v Karlových Varech, se rovná chování rozmazleného puberťáka, který má čerstvě občanku. Teď si zadělal na pořádné problémy.

  Hrdlička Michal lupa
  Michal Hrdlička si myslí, že je neodolatelný a jediný na světě! | Profimedia

  Opilecké eskapády, osahávání a líbání žen i mužů, jeho dotěrné dotazy, kdo s ním půjde a podobně, nakonec noční močení na ulici se nelíbí jak fanouškům, tak ani Hrdličkovým chlebodárcům.

   

  „No na Nově jsou z toho hodně mimo. Jsou na Michala naštvaní, že dělá televizi jen ostudu. Chová se fakt jak puberťák bez základního vychování,“ řekl Bleskove.cz zdroj z Novy. Tam mu dokonce hrozí i vyhazov.

   

  I na Nově někomu už dochází trpělivost. Nejprve se s ním rozešla jeho kolegyně a matka jejich dcerky Lucie Borhyová, teď zas ztropil ostudu ve Varech.  

  Michal Hrdlička je jako utržený ze řetězu. Kvůli jeho opileckým eskapádám se s ním rozešla tenistka Plíšková a naštvaní na moderátora jsou i na Nově, kde pracuje!
   

   

  Koneckonců Hrdlička se chce se svou ex Borhyovou soudit. „Chci mít s Luckou Lindu ve střídavé péči. Jen o ni mi teď jde, je pro mě vším,“ řekl o malé dcerce metrosexuál Hrdlička.

   

  Na to měl ale pomyslet dřív. Pokud soudkyně viděla či uvidí to, co dospělý chlap vyvádí na veřejnosti, jak se projevuje a jakým vzorem je pro své dítě, asi jen stěží svolí, aby mohl střídavě vychovávat dceru.

   

  O tom, jak se opil a proč, si taky vymyslel pěknou pohádku. Prý skoro nepije a potom, když jen trochu něco zkombinuje, je na plech. A tomu má někdo věřit? „Michal kalí prví ligu. Je to milionářský synek, který si myslí, že po něm každá a možná každej musí skočit. Řekl, že s chudou a tuctovou holkou by nikdy nebyl, a že holka musí chtít jeho,“ říká jeden z jeho známých.

   

  A něco na tom asi bude. Hrdlička sám se nechal slyšet, že potřebuje atraktivní a úspěšnou ženu, protože to je pro něj do života motivací. Nejdříve měl jednu – Lucii Borhyovou. To podělal, jak mohl. Teď měl tenistku Karolínu Plíškovou. A opět to pohnojil. Co chce tedy víc?

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...