Čtvrtek 22. února 2018
svátek má Petr, zítra Svatopluk
  FANTOM VARŮ

  Takhle se Mareš se svou Kobližkou ve Varech maskovali!

  08.07.2016 12:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Tak trochu za fantoma Karlových Varů byl na jedné z párty Leoš Mareš. Přišel ve slušivém smokingu a jeho milovaná “Kobližka“ v rudých, dlouhých šatech. Ale to maskování, to by do nich jen tak někdo neřekl.

  Mareš, Koblížková lupa
  Leoš Mareš a jeho Monika téměř k (ne)poznání! | Profimedia

  Leoš přišel ve zlaté masce s ornamenty na obličeji. Jeho Monika, která se mu prý stala velkou múzou, zklidnila ho a on našel nový smysl života, měla paruku. Ne, že by jí neslušela, ale rozhodně jí tedy na kráse ani šarmu nepřidala.  

  Leoš Mareš a jeho přítelkyně Monika Koblížková vyrazili na jednu párty v rámci filmového festivalu ve Varech v maskách. Ona s parukou, on se škraboškou!
   

   

  Na párty byly předepsané masky, takže se moderátor se svou přítelkyní maskovali, jak jen to šlo. No, hlavně, že si to nepopletli a Leoš nedostal paruku a Monika zlatou škrabošku. Ale z fleku by oba mohli jít před filmovou kameru jako Fantom festivalu a jeho milenka.

   

  "Tak co, jsem k poznání, nebo ne," ptal se některých přítomných rozhlasový a televizní moderátor, který si párty velmi užíval!

   

  Asi je jen náhoda, že Moničina paruka vypadala dost podobně, jakou chvíli nosila Marešova expřítelkyně Petra Faltýnová. Jen s trochu jiným účesem. Na párty do Varů dobré, ale příště by to chtělo něco originálnějšího. Leoš byl i přes masku poměrně lehce k poznání. Jen u jeho Kobližky si někteří říkali – „… a kdože to je vedle Leoše, že by nová baba…?“

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...