Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  FANTOM VARŮ

  Takhle se Mareš se svou Kobližkou ve Varech maskovali!

  08.07.2016 12:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Tak trochu za fantoma Karlových Varů byl na jedné z párty Leoš Mareš. Přišel ve slušivém smokingu a jeho milovaná “Kobližka“ v rudých, dlouhých šatech. Ale to maskování, to by do nich jen tak někdo neřekl.

  Mareš, Koblížková lupa
  Leoš Mareš a jeho Monika téměř k (ne)poznání! | Profimedia

  Leoš přišel ve zlaté masce s ornamenty na obličeji. Jeho Monika, která se mu prý stala velkou múzou, zklidnila ho a on našel nový smysl života, měla paruku. Ne, že by jí neslušela, ale rozhodně jí tedy na kráse ani šarmu nepřidala.  

  Leoš Mareš a jeho přítelkyně Monika Koblížková vyrazili na jednu párty v rámci filmového festivalu ve Varech v maskách. Ona s parukou, on se škraboškou!
   

   

  Na párty byly předepsané masky, takže se moderátor se svou přítelkyní maskovali, jak jen to šlo. No, hlavně, že si to nepopletli a Leoš nedostal paruku a Monika zlatou škrabošku. Ale z fleku by oba mohli jít před filmovou kameru jako Fantom festivalu a jeho milenka.

   

  "Tak co, jsem k poznání, nebo ne," ptal se některých přítomných rozhlasový a televizní moderátor, který si párty velmi užíval!

   

  Asi je jen náhoda, že Moničina paruka vypadala dost podobně, jakou chvíli nosila Marešova expřítelkyně Petra Faltýnová. Jen s trochu jiným účesem. Na párty do Varů dobré, ale příště by to chtělo něco originálnějšího. Leoš byl i přes masku poměrně lehce k poznání. Jen u jeho Kobližky si někteří říkali – „… a kdože to je vedle Leoše, že by nová baba…?“

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...