Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MĚLA RADOST

  Nesmrtelná Bohdalka byla zase ve svém živlu! A co na sebe práskla?

  08.07.2016 04:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Jiřina Bohdalová, která letos oslavila 85. narozeniny, byla zase ve svém živlu. Navštívila Karlovy Vary, a pokud byl letos někdo na festivalu za hvězdu, pak to nebyl Mareš s Kobližkou, ani Jágr s Kopřivkou, ale právě ona!

  Bohdalová Jiřina lupa
  Jiřina Bohdalová byla ve Varech ve svém živlu! | Profimedia

  Nesmrtelná teta, jak jí někteří přezdívají díky její dvacet let staré roli, je ve skvělé kondici! Do Varů přijela, aby převzala od Jiřího Bartošky Cenu prezidenta festivalu za celoživotní přínos české kinematografii a uvedla upravený film Ucho, v němž hrála se svým exmanželem Radoslavem Brzobohatým.

   

  „To už je let. Jen mě mrzí, že ten film neviděli moji rodiče, protože byl dlouho v trezoru,“ prozradila Bohdalová. Sama sebe vlastně označila za velmi vitální. „Běhám, až sama sebe potkávám,“ podotkla naše nejslavnější herečka, která ve svém věku stále točí, moderuje, řídí auto, vaří, smaží, peče, pleje zahradu a až na pár drobností ji netrápí žádné nemoci.  

  Herečka Jiřina Bohdalová byla v Karlových Varech za hvězdu. Od Jiřího Bartošky převzala cenu za celoživotní přínos české kinematografii!
   

   

  Bohdalka byla ve Varech ve svém živlu. Úsměvy rozdávala na všechny světové strany a milá byla i na novináře. „Bohdalka byla skvělá. Asi vážně stárne, protože nikoho z nás neposlala do pr***e, jak je občas jejím zvykem,“ svěřila se jedna z novinářek.

   

  Cenu od Jiřího Bartošky si převzala a moc poděkovala svým příznivcům. Vzpomínala i na roky minulé, kdy do Varů jezdila jako součást různých hereckých delegací.

   

  „Odpočívám na chalupě, čeká mě dovolená u moře s vnoučaty, ale jinak mám práce dost a dost,“ svěřila se Jiřina Bohdalová.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...