Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JINÉ PŘEDSTAVY

  SuperStar Záhorovský naštval pošťáky a pošťačky!

  07.07.2016 13:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Celá řada zaměstnanců České pošty je naštvaná na IT a PR specialistu státní firmy. Tím není nikdo jiný, než bývalý finalista SuperStar Julián Záhorovský. Mnozí pošťáci a pošťačky mu tak vzkazují, ať si jde nejdříve zkusit, co je to pořádná práce a pak ať něco říká.

  Záhorovský Julián lupa
  Julián Záhorovský působí v České poště jako IT specialista na sociální sítě! | Archiv

  Zatímco naskočil přímo na „teplé místečko“ společnosti, která má už tak řadu problémů, ostatní u České pošty pracují desítky let a prošli si ledasčím. Jenže Julián má úplně jasno o fungování společnosti, a to se řadovým pracovníkům moc nelíbí.

   

  Záhorovský má na starosti sociální sítě. V poštovních novinách dokonce přiznal, že „komunikace s některými rozzuřenými zákazníky pošty je velice těžká, a tak se o ni v podstatě nemá cenu pokoušet“.  Bývalý SuperStar v rozhovoru,  který s ním vedl tiskový mluvčí České pošty uvedl, že má dobře zmapované facebookové skupiny, které se fungováním tohoto státního podniku zabývají a případně ho kritizují.

   

  Jenomže to neměl říkat. Mnoho lidí z pošty i zákazníků tím naštval. Jedna věc je sedět u stolu nebo doma u počítače, druhá pak pracovat u pošty jako řadový pracovník, případně na poštu denně chodit.  

  Bývalý finalista talentové soutěže ČeskoSlovenská SuperStar Julián Záhorovský působí v České poště jako IT a promo specialista. Svými názory štve některé řadové pracovníky.
   

   

  „Dal bych mu do Tranzita 170 kousků a vyslal bych ho na rajón,“ řekl jeden z diskutujících na sociální síti. Další se zlobí, že „dnešní mladí vůbec nevědí, o čem ta práce je“ a že by si to měl jít hlavně zkusit v reálu.

   

  Záhorovský se prostě chová jako každý manažer, který řeší podstatné věci, ale ty „zásadní“, týkající se lidí v provozu, jaksi nevidí. Právě to mu zaměstnanci pošty vyčítají.

   

  „Nemám mu to za zlé. Ale když chce jít na takový post, měl by vidět, jak to funguje i dole, nejen v managementu,“ míní jeden z poštovních doručovatelů.  

   

  Záhorovský před tím, než dostal nabídku z pošty, působil jako mluvčí Pražských služeb. Zpívání se věnuje hlavně jako koníčku.

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...