Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Nadávky a urážky

  Hůlkova válka s manažerkou! Kdo koho okradl?

  02.12.2015 04:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Daniel Hůlka nemá zrovna dvakrát šťastní období. Nejprve přežil svou smrt se zánětem slinivky a teď se rozjela válka s jeho, dnes už bývalou manažerkou. Jeden druhého obviňuje, házejí na sebe špínu. Skončí to u soudu?

  Daniel Hůlka lupa
  Zpěvák Daniel Hůlka rozjel válku s bývalou manažerkou | Profimedia

  Představitel Draculy, kdysi nejslavnější český zpěvák Daniel Hůlka, má velký problém, protože jeho ještě nedávná manažerka, ale taky milenka Michaela Kocourková, na něm niť suchou. Zpěvák ji prý dluží peníze a ke všemu jí vlastně zradil.

   

  Zatímco Hůlka popírá, že by měli spolu jiný než pracovní vztah, ona tomu dala korunu. Pro jeden deník uvedla velmi nelichotivá slova ve stylu, že dokud spolu souložili, bylo vše v porádku. Ukázalo se tedy, že v momentě, kdy spolu umělec a manažerka měli techtle i mechtle, všechno klapalo. Teď ale není kámen na kameni.

   

  A protože prý nechtěl Kocourkové vrátit auto, které mu půjčila, nechala mu je přímo od divadla odtáhnout ve chvíli, kdy on byl na jevišti. Ke všmu jí ještě dluží peníze za karavan, který si pořídil na zahradu do Jevan a kde bude bydlet do doby, než se opravdí jeho vilka. 

   

  "Myslím si, že jeden druhému nemají co vyčítat. Míša ho tahala z průšvihů, on byl nespolehlivý. Dost se hádali, ale pravdou je, že ona se do něj zamilovala, a když jí dal najevo, že veselka z toho nebude, začala vyšilovat. No a to Dan neustál," svěřil se zdroj z divadla Broadwayi, kde Hůlka také hraje.

   

  Protože si zpěvák našel mladší přítelkyni a prý o dost atraktivnější, Kocourková, která kdysi spolupracovala i s jinými umělci a umělkyněmi a ne vždy se s nimi rozešla v dobrém, mu to dala sežrat.

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...