Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Smrt v rodině!

  Neckář v slzách. Přišel o svou lásku!

  15.12.2015 13:01 / celebrity google+ twitter facebook

  Václav Neckář v slzách a zoufalý. Přišel o svou největší oporu a životní lásku. Smrt mu vzala manželku Jaroslavu, která byla dlouhodobě nemocná a on o ní společně s jejich synem skvěle pečoval. Zprávu o skonu manželky se dozvěděl těsně před koncertem ve Zlíně.

  Václav Neckář s manželkou lupa
  Václavu Neckářovi zemřela manželka krátce před Vánoci | Profimedia

  Jaroslavě Neckářové bylo 76 let a poslední měsíce trávila v nemocnic. "Myslel jsem si, že tu ještě nějaký čas bude, že Vánoce oslavíme spolu. Sice by to bylo v nemocnici, ale to by mi nevadilo. Na druhou stranu to pro ni bylo vysvobození. Hodně trpěla tím stavem, v jakém byla," prozradil Bleskově.cz zpěvák, který tak se synem oslaví ty nejsmutnější Vánoce.


  Přesto, že se o skonu ženy zpěvák dozvěděl, koncert ve Zlíně nezrušil a odzpíval ho. "Je to velký profesionál a je neuvěřitelné, že to dokázal. Tak hodný člověk a má samou smůlu," litují ho přátelé a kolegové.


  Dnes má Neckář další vystoupení. Večer zazpívá Přešticích u Plzně. Bratr i jeho známí se ho ptali, zda nechce koncert zrušit, že by to diváci pochopili, on odmítl. Cítí vůči fanouškům závazek a navíc mu zřejmě zpívání pomáhá překonat těžké období.

   

  Podobně to před několika lety měla i zpěvačka Petra Janů. Dopoledne ji zemřel Michal Zelenka a ona večer zpívala na koncertě. "Nechtěla jsem být doma, co bych tam dělala, proto jsem chtěla být mezi lidmi a obrovsky mi to pomohlo," řekla trojnásobná Zlatá slavice. Podobně to měl i Karel Gott. Také vystoupil v den, kdy mu zemřela jeho milovaná maminka.

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...