Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  To je šok!

  Maxa udělal nečekaný krok!

  16.12.2015 05:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Zklamání, šok a velké překvapení, tak nějak vypadá situace okolo zpěváka Martina Maxy. Mnoho fanoušků se těšilo na jeho vánoční koncert, který se měl konat v sobotu v pražském Divadle U Hasičů, ale ten se konat nebude. Maxa ho zrušil!

  Martin Maxa lupa
  Martin Maxa zazpívá nejdříve v lednu, teď ho čeká špitál | Profimedia

  Maxa totiž musí pod kudlu. Čeká ho poměrně náročná operace a té dal přednost před zpíváním.

   

  Svým příznivcům dokonce sám napsal vzkaz. "Drazí fanoušci a přátelé, chtěl bych vám tímto s lítostí oznámit, že musím přesunout svůj VÁNOČNÍ RECITÁL, původně plánovaný na tuto sobotu v Divadle U Hasičů, na některý den v lednu příštího roku. Velmi mě to mrzí, ale dnes mi pan primář nabídl termín operace mého prasklého menisku v koleni a poničených vazů na čtvrtek 17.12.2015 a já si dovolím toho využít, neboť jiný termín v nejbližších dnech a týdnech není a já už opravdu pajdám až to hezké není," uvedl svalnatý zpěvák.

  Jak se zdá, neměl na vybranou. Buď by dostál závazku pro zhruba 300 lidí a neměl by koleno, nebo bude mít koleno a nebude koncert. Tedy bude, ale později. 

  "Tím, že nesprávně chodím, si samozřejmě ničím i záda a víte dobře, jaké jsem s nimi měl problémy. Prosím tedy o vaše pochopení. Lístky zůstávají samozřejmě v platnosti a já slibuji, že se uvidíme na začátku příštího roku a společně ho tak odstartujeme v lepší kondici. Moc děkuji za vaši podporu a těším se brzy na shledání. Váš Martin," pokračuje v pozdravu příznivcům Maxa.

  Snad se tedy operace podaří, vše bude bez komplikací a diváci se v lednu Martina i s opraveným kolenem dočkají. Jak se zdá, fanouškové jeho rozhodnutí chápou.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Maxa, operace, koncert, praha
  Komentáře ke článku
  loading...