Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PŘEKVAPIL!

  Zpěvák Jaro Smejkal šokoval! Nepochopíte, co si nechal udělat s piercingy prošpikovaným obličejem!

  09.06.2016 14:01 / celebrity google+ twitter facebook

  Přestože má Jaro Smejkal s jehlami díky tetování a piercingu velké zkušenosti, teď se svým obličejem udělal něco, co by do něj jen tak někdo netipoval!

  Jaro Smejkal nechce žádné vrásky! lupa
  Jaro Smejkal nechce žádné vrásky! | Yes Visage

  Zpěvák s nevšedním hlasem, Jaro Smejkal, je od ledna novou posilou kapely Burma Jones. V těchto dnech dokončuje videoklip k novému singlu s příznačným názvem „Co mě čeká“. Co jej tedy čeká? Náročný životní styl spojený s prací hlavně v noci se projevil na jeho obličeji v podobě hlubokých vrásek a celkové únavy pleti, proto se zpěvák rozhodl předcházet předčasnému stárnutí a preventivně podstoupil na klinice aplikaci Botulotoxinu.

    

  Zpěvák si na prestižní klinice estetické medicíny nechal aplikovat do čela a do oblasti očí botox!
   

  „Čeká mne ambulantní ošetření trvající několik minut, přesto jsem se docela bál. Na jehly jsem z tetování zvyklý, ale tolik vpichů v oblasti obličeje mne rozhodně nenechalo klidným. Pohodová atmosféra na Klinice YES VISAGE a přátelský přístup doktora Junáška mne obav rychle zbavil. Aplikace proběhla velmi tenkou jehličkou, cítil jsem jen drobné štípnutí. Ihned se mohu s drobnými omezeními vrátit do běžného života a věnovat se naplno práci,“ uvedl k zákroku již klidný Jaro Smejkal.

   

  Pro aplikaci Botulotoxinu se Jaro rozhodl z preventivních důvodů, jelikož pravidelně koncertuje v nočních hodinách a při vystoupení hodně zatěžuje mimiku. To způsobuje výrazné vrásky na čele a kolem očí. Díky včasnému ošetření se stávající vrásky zjemní a nebudou se do budoucna tolik prohlubovat. Botulotoxin se v estetické dermatologii používá k odstranění mimických vrásek, zejména mezi obočím u kořene nosu, v okolí očí u zevních očních koutků a na čele. Vůči Botulotoxinu vzniklo mnoho předsudků díky špatné terminologii veřejnosti a neodborné aplikaci. Lékaři této skvělé kliniky jsou zkušení profesionálové, kteří garantují, že aplikace botulotoxinu dodá obličeji odpočatý a mladistvý vzhled, nikoliv strnulý či udivený výraz.

   

  „Botulotoxin blokuje přenos vzruchů z nervu na sval. Zamezíme tak mimice, sval se nebude smršťovat a tím pádem se nebudou zvýrazňovat vrásky. U Jara jsme ošetřili hlavně čelo, vrásky mezi obočím, a také vějířky kolem očí. Do čela dostal 5 jehliček, mezi obočí dalších 5, a po stranách očí vždy 6 vpichů. Výsledkem bude zjemnění rysů, které preventivně působí proti vráskám. Obzvláště u mladých mužů je mimika velice silná, zvlášť při jeho povolání, kdy hodně zatěžuje mimiku a životní styl – je lepší ošetřit preventivně neinvazivně vrásky včas. Zjemňujeme už teď ty stávající vrásky z důvodu prevence. Jedná se o téměř bezbolestnou proceduru, efekt nastoupí do 3 - 7 dnů. Omezení jsou minimální,“ uvedl MUDr. Milan Junášek, který na klinice aplikaci provedl.

   

  A co dalšího Jara v nejbližších dnech čeká? Kromě dokončení zmíněného videoklipu se připravuje na tour s Burma Jones a koncem července si užije zasloužené volno na jednom z největších světových tanečních festivalů Tomorrowland v Belgii.

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...