Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SKUTEČNÝ CHLAP

  To je láska! Jágr se tímhle videem kvůli své „Kopřivce“ ztrapní třeba před celým světem!

  07.06.2016 11:55 / celebrity google+ twitter facebook

  Jaromír Jágr je pár dní v Česku a už je středem pozornosti kvůli své přítelkyni Veronice Kopřivové. Na tu prasklo, že kdysi v Německu tančila u tyče a dělala erotickou show. Jenomže Jardovi jeho „Kopřivka“ asi vše vysypala, takže to pro něj překvapení nebylo. Naopak slavný hokejista teď poslal všem kritikům svou odpověď. Tomu se asi říká láska, když se musí sportovec takhle ztrapňovat!

  Jágr lupa
  Jarda Jágr poslal všem jasný vzkaz! | Facebook

  Na to, že Veronika Kopřivová kdysi pracovala v erotickém klubu, upozornil Expres s tím, že to může být velkým problémem kvůli návštěvě rodiny Jaromíra Jágra, tedy hlavně maminky.

   

  Co na to asi řekne Mama Jagr, svou možnou budoucí snachu taky může vyhodit z domu. A taky už měla před časem prohlásit, že tahle holka nepřekročí práh jejich domu. Jenomže všechno je jinak. Jágrova „Kopřivka“ práh překročila a podle všeho se Mama Jagr i velmi líbí. Obě si velmi rozumí a Veroničinu minulost neřeší.

   

   A aby Jaromír dokázal, že je to všem třem… někde, natočil na mobil video, které se stalo hitem. Ale vzhledem ke svému věku a postavení by si měl asi hokejista rozmyslet, zda se kvůli své krásce neztrapnil příliš. Na videu tančí a kroutí se i kolem hokejky a na závěr má na zemi položené dolarové bankovky. Jakože "Jarda Jágr tančí za prachy..." 

  Hokejista Jaromír Jágr se zastal své přítelkyně Veroniky Kopřivové a jako odpověď na otázku, zda věděl, že kdysi tančila u tyče, natočil video, kde se podle některých dost ztrapňuje!
   

   

  "Ahoj… Dneska jsem si všude přečetl, jak Veronika krásně tancovala, ale to, jak se dokážu nakrucovat já, se ještě nikdo nezmínil. Doufám, že po zhlédnutí tohoto videa novináři vše napraví :) Co bych k tomu rád řekl já? 1. Věděl jsem o tom dávno. 2. Přál bych si, aby se každý staral jen sám o sebe. 3. Jak řekl Ježíš ,Kdo nehřešil, hoďte kamenem´,“ napsal Jágr do statusu na Facebook.

   

  A na otázku, co na to řekne  Mama Jagr, odpověděl: A ta Vám vzkazuje: "Kdybych na to měla postavu, tak bych šla tancovat taky, určitě by to pro mě bylo záživnější než ,tancovat´ na poli anebo v kuchyni…  Jak se Vám líbí můj tanec?,“ dodal Jaromír.

   

   

  Ať už se Jágr ztrapnil nebo ne, dokázal jedno – že si za svou prý velkou a osudovou láskou stojí a jako správný gentleman se jí umí zastat třeba před celým světem. Zkrátka skutečný chlapák….

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...