Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KONEC KARIÉRY

  Šokující zpráva: Nejslavnější baletní dvojčata končí! Poslední šance vidět je live!

  24.05.2016 12:15 / celebrity google+ twitter facebook

  Patří k nejslavnějším baletním mistrům-sourozencům na světě a dvojčatům k tomu. Jiří a Otto Bubeníčkovi nyní oznámili poměrně šokující zprávu: „končíme“! Poslední šanci vidět je live mají v ČR a na Slovensku diváci letos na podzim v unikátním představení ORFEUS, v rámci slavné tour Les Ballets Bubeníček. Pak se budou sympatičtí tanečníci věnovat jiným aktivitám, ale z branže určitě nezmizí!

  Bubeníčkovi lupa
  Jiří a Otto Bubeníčkovi ohlásili konec kariéry! | Bubenicektour.cz

  Bratři Jiří a Otto Bubeníčkovi patří mezi mezinárodně uznávané tanečníky, opravdové mistry ve svém oboru. Jejich jména se stala uznávanou a respektovanou značkou nejenom v tanečním světě. Na jejich vystoupení chodí i ti, kteří tanci a baletu obzvlášť běžně neholdují, ale na Bubeníčkovi musí jít, protože mají stejný věhlas jako některé operní divy.

   

  O ukončení aktivní kariéry hovoří baletní dvojčata už pár let, ovšem nyní se tanečníci rozhodli, že to nechtějí oddalovat. Takže kdo chce vidět jejich skvělou show Les Ballets Bubeníček, kde je doprovodí i zajímaví hosté, má poslední a exkluzivní šanci.  

   

  „Je to tak, skutečně končíme. Ne snad, že bychom si natáhli bačkory nebo pak chodili krmit holuby do parku a nic nedělali. To rozhodně ne! Ale tu přímou profesionální kariéru, kterou děláme doposud, opouštíme. Proto všechny srdečně zveme jak v ČR tak i na Slovensku, aby se s námi přišli tak nějak hezky rozloučit,“ lákají Jiří a Otto Bubeníčkovi.  

  Přední světoví taneční sourozenci, dvojčata Jiří a Otto Bubeníčkovi oznámili, že letos definitivně končí se svou profesionální kariérou a v září uskuteční v ČR a na SR poslední tour!
   

   

  Bubeníčkovi startují 10. září v Ostravě a 19. září končí v Plzni s tím, že projedou Brno, České Budějovice, 14. 9. je vystoupení v Bratislavě.

   

  „A protože je představení v Praze beznadějně vyprodáno, zvažujeme přidání dalšího. Možná nejenom v Praze,“ řekl producent projektu Jiří Turek.

   

  Kromě slavných tanečních dvojčat se diváci mohou těšit i na známého slovenského herce Csongora Kassaie, který se u nás proslavil hlavní rolí v pohádce Čert ví proč, přední německou tanečnici Annu Herman a známou violoncellistku Terezii Kovalovou. Celá show LES BALLETS BUBENÍČEK Tour se uskuteční pod režijním vedením dua SKUTR (Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský) 

   

  „Moc se na všechny těšíme a budeme rádi, pokud přijdou i ti, kteří běžně na balet do divadla nechodí. Projekt Orfeus bude formálně překračovat hranice tance, fyzického pohybu, slova a hudby,“ říkají sourozenci Bubeníčkovi.

   

  Po ukončení profesionální kariéry se chtějí taneční bratři věnovat výuce a tvorbě choreografie, což už ostatně řadu let dělají, svým dalším projektům, ať už společným, tak každý extra a jak přiznávají, chtějí i trochu odpočívat a zaměřit se více i na soukromý život. Momentálně jsou v zahraničí a před tour ještě přiletí do Prahy v červnu, kde je čeká série rozhovorů, účastí v televizních a jiných pořadech. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...