Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Gott bojuje!

  Gott už je z nemocnice zase doma! Jak to s ním vypadá?

  01.01.1970 05:25 / celebrity google+ twitter facebook

  Vážně nemocný čtyřicetinásobný Zlatý slavík a nově i Platinový Karel Gott je z nemocnice zase doma. Včera byl po další sérii chemoterapií propuštěn domů na Bertramku. Jak to s ním teď vypadá a jaké jsou šance na uzdravení?

  Karel Gott lupa
  Karel Gott bojuje statečně. Nyní odpočívá doma na Bertramce, než zase nastoupí na další část léčby | facebook K. Gotta

  Lékaři jsou, zdá se, zatím spokojení. Nicméně stále opatrní v hodnocení, že se non-Hodginkův lymfom podaří zlikvidovat. Nyní odpočívá a nabírá síly na další sérii chemoterapie. Do nemocnice se vrátí nejspíš v neděli, aby v pondělí opet začal další část chemoterapie.

   

  "Tohle bude možné říct tak za měsíc, dva, zda opravdu to onemocnění ustupuje. Pravdou je, že u pana Gotta byla ta nemoc v době, kdy se na ni přišlo, poměrně rozsáhlá, nicméně ne beznaděná," uvedl pro Bleskově.cz člověk, který situaci okolo zdravotního stavu kolem Slavíka zná.

   

  Karel Gott se léčí na hemato-onkologickém oddělení Všeobecné fakultní nemocnice napražském Karlově náměstí pod dohledem specialisty, profesora Marka Trněného. Je tedy v nejlepších rukou.

   

  Zpěvák se už smířil s tím, že mu vypadají vlasy, že budou vedlejší účinky. Jde mu o jediné - vyhrát boj nad zákeřnou nemocí.

   

   "Teď není čas na to, abych byl marnivý, jde mi o život," nechal se slyšet před týdnem, v době, kdy navštívil předávání Slavíků.

   

  Mistra nyní často bolí klouby, žaludek,  má i drobné nevolnosti, což bohužel k chemoterapické léčbě patří. Lékaři jsou na jednu stranu průběhem léčby spokojení, na druhou stranu mají strach. 

   

  "Nyní je zásadní to, aby to vydržely všechny životně důležité orgány, protože pro ně je to obrovská zátěž. Plíce, srdce, ledviny, to vše je oslabeno a pak samozřemě imunita," dodal zdroj z nemocnice.

   

  Karel Gott však, stejně jako jeho okolí věří, že boj na rakovinou vyhraje. Pokud vše půjde dobře, mezi léčbou bude na Vánoce doma se svou ženou Ivanou a dcerami, které jsou pro něj hnacím motorem, aby se uzdravil.

   

  <

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...