Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Smrt v rodině!

  Petra Janů pochovala dalšího blízkého člověka!

  30.11.2015 06:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Petra Janů lupa
  Petra Janů prožije smutné Vánoce. Zemřel jí tatínek Václav | facebook

  Zpěvačka se tak během několika let musela rozloučit s druhým osudovým mužem svého života. Václav Petrů, jak se otec jmenoval, protože zpěvačka se původně nejmenovala Petra Janů, ale Jana Petrů, byl starý a poměrně vážně nemocný. 


  „Ano, přišla jsem před pár týdny o tátu, byl dost nemocný. Poslední týdny na tom nebyl dobře,“ uvedla smutně Petra Janů, která momentálně koncertuje s Věrou Špinarovou v rámci jejich velmi úspěšné tour.


  S otcem,  s nímž před lety vystoupila v rámci natáčení své 13. komnaty v České televizi, trávila třeba Vánoce a jezdila za ním na návštěvy za Prahu, jak jen časově mohla. Když onemocněl, postarala se o a zajistila mu skvělou péči.

  Vánoce budou pro trojnásobnou Zlatou slavici smutné. Taky proto je nemá příliš ráda!

   

  "Vánoce vážně moc nemusím. Jsou to chvíle, kdy člověk vzpomíná na ty, co už nejsou s ním, co jim nestihl říct a oni jemu. Je to takové smutné. Svátky beru spíš jako čas, kdy si odpočinu a relaxuju,“ přiznala Janů.

   

  Vánoce stráví s přáteli na chalupě v jižních Čechách a na sklonku roku odletí za teplem na Maledivy. "Prohřeju si kosti a naberu síly do další práce, která mě, zaplaťpánbůh čeká. Každý rok dělám plesy, různé společenské akce a podobně," dodala Petra Janů.

   
  .

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Petra Janů, smrt, otec
  Komentáře ke článku
  loading...