Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SUPER KŠEFTY!

  Kolik vydělává sexbomba Bittnerová? Budete zírat!

  20.05.2016 04:00 / celebrity google+ twitter facebook

  České celebrity si často stěžují, že nevydělávají tolik, kolik by si přály, a oproti těm zahraničním jsou to spíš almužny. Jenže při průměrné měsíční mzdě, kterou taky řada obyčejných smrtelníků ani nemá, jsou to poměrně závratné částky. Kolik vydělává třeba herečka a moderátorka Miluše Bittnerová, jejíž poprsí nenechá žádného muže chladným?

  Bittnerová Miluše lupa
  Miluška Bittnerová má nejen veliké přednosti, ale momentálně i honoráře! | Archiv

  Miluška, jak jí všichni okolo říkají, si sice přijde měsíčně na slušný balík, ale musí se taky hodně ohánět. Kromě dvou pořadů na Frekvenci 1, kde kasíruje okolo 40 tisíc měsíčně, účinkuje nově i v muzikálu Ať žijí duchové. Za roli Černé kroniky má okolo osmi tisíc korun za představení a když jich odehraje jen pět v měsíci, je to další čtyřicítka na účtu.

   

  „To jsou soukromé věci a navíc jsem vázána smlouvou. A o těchto věcech se prostě nemluví,“ říká Bittnerová, která si na další slušné peníze přijde třeba hraním v dalších divadelních představeních nebo moderováním různých společenských akcí. Za jednu si přitom říká okolo 30 až 40 tisíc korun.  

  Herečka a moderátorka Miluše Bittnerová si na nedostatek práce, a momentálně ani peněz, stěžovat nemůže, ale nemusí tomu tak být pořád!
   

   

  Když je tedy hodně dobrý měsíc, může si blonďatá kráska, česká Marilyn Monroe, přijít až na 150 tisíc měsíčně. No řekněte, kdo z vás to má…?

   

  Bittnerová sice splácí hypotéku, ale nemá tak, jako řada jejích kolegů, rodinu, děti či rozlehlý dům. Takže, když uhradí poplatky, žije si téměř královsky a rozhodně jí zbude na takové ty ženské radůstky, jako kabelky, botičky, šatičky či luxusní kosmetiku.

   

  Pravdou ale taky je, že jak Bittnerová, tak i další lidé v šoubyznysu jsou si vědomi toho, že dělají povolání velmi nejisté. A zatímco teď můžou být v balíku, za měsíc, dva, pět nebo rok může být všechno jinak. Proto je dobré, když vydělávají momentálně nadstandardní honoráře, si spořit a dělat si zásoby na takzvané hubené časy!

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Biittnerová
  Komentáře ke článku
  loading...