Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Smrt zasáhla bývalou první dámu!

  Dagmar Havlová pláče pro svou lásku! Když umíral, držela ho za ruku!

  11.11.2015 12:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Havlová, Novák lupa
  Dagmar Havlová byla u lůžka svého prvního manžela Radvíta Nováka do poslední chvíle | archiv, facebook

  V slzách, smutná a jako tělo bez duše je bývalá první dáma, herečka Dagmar Havlová. Téměř v náručí ji odešla její první velká láska, její první manžel Radvít Novák. Pro Havlovou je to za posledních pár let už několikátý velmi blízký člověk. Dokonce byla u jeho smrtelné postele a držela ho za ruku do posledního výdechu. 

   

  "Jsem šťastná, že mi Bůh dovolil, držet ho za ruku, když se odebral k němu," napsala Havlová na profil na sociální síť.

   

  Přestože se Dagmar s Radvítem, který pracoval pro Český rozhlas rozešli před více než 30 lety, zůstali přátelé. Havlová si ho nevážila jen jako otce své dcery Niny, ale i jako člověka. I během manželství s Václavem Havlem se občas potkali a dokázali si povídat jako dva staří známí.

   

  O smrti Nováka informoval jeho kolega informoval na sociální síti jeho kolega Radko Kubičko, který s ním spolupracoval na Českém rozhlase 6. Zde Radvít Novák pracoval jako moderátor, redaktor, ale i režisér některých pořadů a byl mezi kolegy velmi oblíbený.  Jaká byla příčina úmrtí bývalého manžela Dagmar Havlové, není přesně jasné. Dlouhá těžká nemoc může být jak například onkologická diagnóza, tak i problémy se srdcem. Novák trpěl těžkou nadváhou.  Pro Havlovou byl velmi zásadním mužem. Byli spolu pět let a přestože se jejich cesty rozešli, zůstali přátelé, kteří spolu uměli komunikovat. Na svého tátu nedala dopustit ani dcera Havlové, Nina. Její děti také zároveň ztratily dědečka.  Dagmar Havlová tak přišla o dva muže svého života. Před čtyřmi lety o Václava Havla. V uplynulých letech pak i o své milované rodiče. Nedávno jí zemřela i milovaná psí společnice. Nyní drží ex první dámu nad vodou práce dcera Nina a její rodina.

  nely | bleskove.cz

  Témata: Havlová, Novák, smrt, praha, Nina
  Komentáře ke článku
  loading...