Úterý 17. července 2018
svátek má Martina, zítra Drahomíra

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Mistr v nemocnici!

  Gott podstoupil operaci břicha! Konečně! Hrozí komplikace?

  09.05.2016 14:50 / celebrity google+ twitter facebook

  Zpěvák Karel Gott je po operaci břicha. Konečně! Dnes ráno podstoupil plánovaný zákrok trávícího traktu, který měl prodělat už v pátek, ale vzhledem k nepříliš příznivým výsledkům v krvi jej museli lékaři přeložit na pondělí!

  Karel Gott lupa
  Karel Gott je už po operaci břicha! | Profimedia

  Karel Gott je podle dostupných informací v pořádku a cítí se relativně dobře, úměrně zákroku, který v nemocnici na Karlově náměstí podstoupil. Pokud nenastanou komplikace, měla by tím být završena veškerá jeho léčba z posledních měsíců!

   

  Vývod trávícího traktu mu lékaři provedli loni na podzim v pražském IKEMu, kde podstoupil operaci při aktuní břišní příhodě. Tou měl být silný zánět střev a údajné jejich zauzlení. Na základě toho ovšem přišli lékaři na to, že Gott trpí Non-hodginovým lymfomen, tedy rakovinou mízních uzlin.  

  Karel Gott je po operaci břicha, kdy mu lékaři zpět vrátili trávící trakt do původního stavu a odstranili dočasný vývod!
   

   

  Nastoupil proto na silnou chemoterapickou léčbu, která dokázala rakovinové buňky zlikvidovat a zpěvák by tak měl být nyní již v pořádku. "Je zaléčený, a pokud se nemoc neozve po následující dva roky, lze říct, že je vyléčený. Nikdy to ovšem není stoprocentní, ovšem věříme tomu všichni, že to bude dobré," uvedl pro Bleskově.cz jeden z českých onkologů, který má o stavu zpěváka informace.

   

  Karel Gott nyní stráví v nemocnici týden až deset dní a pak se bude léčit doma. Následně nejspíš absolvuje ještě pobyt v lázních, na který má vzhledem ke svému onemocnění nárok. Kdy se vrátí na scénu a mezi fanoušky, je zatím ve hvězdách! 

   

  nely | bleskove.cz

  Témata: Gott
  Komentáře ke článku
  loading...