Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SEXY MÁMA!

  To je ale kus! Hrdlička má doma Stiflerovu mámu! Ten výstřih stojí za to!

  09.05.2016 03:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Včera byl den matek a tak i celebrity musely ukázat, že tu svou nadevše milují. Příkladem je i moderátor TV Nova Michal Hrdlička. Fotka s jeho mámou ale vyvolala opravdu nadšené reakce. Při pohledu na sympatickou paní s neuvěřitelným výstřihem nutno říct, že vypadá sexy jako Stiflerova máma z legendární komedie.

  Ivana Hrdličková Michal Hrdlička lupa
  To je ale sexy máma! | Instagram

  Jablko v případě Hrdličkovy mámy rozhodně nepadlo daleko. Vždyť i moderátor je kus chlapa, má tělo Adonise a v jeho posteli skončila například Lucie Borhyová, s kterou má dceru Lindu, nebo nejnovější úlovek tenistka Karolína Plíšková. Máma Hrdličková vypadá ve svých letech opravdu hodně sexy a nutno říct, že až nápadně připomíná matku Stiflera z legendární komedie Prci, prci, prcičky. Právě tuto mámu všichni chtěli, nakonec ji dostal do postele ten největší ňouma a intelektuál Paul Finch.

   

  Hrdlička se mámou pochlubil na sociální síti ke Dni matek.
   

  S legendární "MILFKOU" si dokonce užil několikrát. V každém díle komedie s ní nakonec skončil v posteli. To paní Hrdličková je šťastně vdaná za otce moderátora Sportovních novin, ale ten by se měl mít na pozoru. Po fotce v plavkách, kde předvedla svůj hříšně sexy a plný dekolt, bude mít zřejmě nápadníků víc než dost. A kdo by při pohledu na ní řekl, že už je babičkou? Navíc si hodně moc dobře rozumí i se svojí nadějnou snachou, se kterou se Hrdlička rozešel. Právě v Lucii Borhyové našla dokonce kamarádku.

   

  "S Ivanou si rozumíme opravdu hodně a ve všech směrech. Máme podobné názory na životní styl, módu a samozřejmě rodinu. Obě rády budujeme takové to teplo domova, rodinné zázemí. Zkrátka se na život díváme stejně, což je skvělé. Mohu říci, že lepší budoucí tchyni jsem si nemohla přát. Ivana se už několikrát sama přihlásila, že nám malou (dceru) kdykoliv ráda pohlídá. Rádi toho čas od času využijeme," řekla o svém vztahu s mámou expřítele Borhyová.

   

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...