Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  CO TO S NÍ JE?

  Ty fotky snad ani nemyslí vážně! Dětinská Kuchařová by se měla podívat do občanky! Už ti není 15, Táňo!

  07.05.2016 15:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Sociální sítě jsou silný prostředek pro celebrity na celém světě. To konec konců zjistily i ty naše hvězdičky, které na Facebook nebo Instagram pořád něco dávají. Někomu to jde víc, někomu míň. Hlavně ty hashtagy! A někdo jednoduše nemá cit pro to, co se hodí a co ne. Příkladem je i Miss World Taťána Kuchařová.

  Taťána Kuchařová lupa
  Taťána Kuchařová | Instagram

  Při pohledu na profil naší jediné Miss, která vyhrála celosvětovou soutěž, byste nikdy neřekli, že právě ona bodovala v konkurenci celého světa. A proč? Protože ty fotky, které Kuchařová na sociální síť neustále přidává, vypadají spíš jako od náctileté holčičky. Šílené grimasy, různé aplikace, které se sice stávají hitem, ale nikdo nechápe proč. Kdy začalo být vtipné, že si zdeformujete ksicht? Kuchařová o tom zřejmě něco ví.. 

   

  Kuchařová se na sociální síti chová, jako by se zasekla v pubertě.
   

  Tu a tam se pochlubí fotkou z nějaké práce, ale spíš ukazuje svou lásku k Ondrovi nebo to, jaký culík na hlavě je právě v módě. Netušíme v jaké módě je ten její culík hitem, u nás ho vidíme ale jen na ní. Vrcholem trapnosti jsou pak kýčové fotky s věncem poupat na hlavě. Hm, když chybí dva roky před třicítkou ženské věneček, měla si ho nechat až do svatební noci... Nebo ne?

   

  Kuchařová by jednoduše měla udělat jen jednu věc. Teda těch věcí je víc, ale pěkně po pořádku. V první řadě, ať se okamžitě koukne do občanky a ověří si, jestli jí je opravdu 28. Když jo, musí popřemýšlet, jestli tyto fotky jsou to, čím se má prezentovat holka jako ona. Špatná není, sem tam nějaké to plastické vylepšení, ale kdo ho nemá v dnešní době, že jo? Ale ty infantilní příspěvky, které nejsou vtipné a postrádají jakoukoliv pointu, by raději měla s někým konzultovat! Peníze má, tak si může zaplatit třeba někoho, kdo jí je občas zkontroluje, jestli zase není dětinská až moc...

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...