Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OPĚT ÚSPĚCH

  Opět jsme světoví! Česko má nejkrásnějšího muže planety!

  07.05.2016 04:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Loni na soutěži Muž roku mu vítězství uniklo jen o chlup, teď ale může být spokojený. Tomáš Martinka se stal vítězem soutěže Mister Global 2016.

  Tomáš Martinka lupa
  Tomáš je nejkrásnějším mužem planety. | Alena Malkova photography

  Původem plavčík z Mostu zaujal porotu nejen vzhledem, postavou, ale i svým charisma a také proto, že se stále usmívá. Na záda mu dýchali druhý Thajec a třetí Španěl. Loni vyhrál Filipínec. Tomáš Martinka zaujal porotu také svými vtipnými odpověďmi. Například na otázku, co udělá pro životní prostředí, odpověděl tak, že přestal jezdit autem a vytáhl kolo, kterým se všude dopravuje. Tím také všechny pobavil. 

   

  Omluvil se, že nemluví tak dobře anglicky, což mu všichni jistě odpustili.
   

  „Jsem moc rád, že vyhrál právě Tomáš. Jeho nejde nemít rád, každý, kdo ho poznal, si ho musel zamilovat. Je tak bezprostřední a věčně se směje. Mám za něj velkou radost,“ řekl VIPstory.cz ředitel soutěže Muž roku David Novotný, který už je v pilných přípravách na letošní ročník a je zcela jasné, že jak minulý vítěž Jakub Kraus, jako Muž roku 2015, tak i Muž světa budou v porotě.

   

  "Moc mě to potěšilo a jsem samozřejmě rád, že jsem zvítězil, ale stále zůstávám nohama na zemi. Děkuji všem, kteří mi drželi palce," podotkl vítěz Tomáš Martinka. Ve světové soutěži Mister International v roce 2011 skončili bývalí muži roku Martin Gardavský a loni se na třetí místo dostal Tomáš Dumbrovský.

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...