Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  CO SE U NICH DĚJE?

  PROBLÉMY v Gottově RÁJI? Toto si k Ivance ještě nikdy nedovolil! Ztrácí nad ním drsná Gottová kontrolu?

  08.05.2016 04:00 / celebrity google+ twitter facebook

  V českém showbyznysu se traduje legenda o tom, ja musí mít Ivana Gottová vše, co se Karla Gotta týče, pod naprostou kontrolou. To se nakonec i potvrdilo před pár dny, kdy zpěvák nastoupil do nemocnice. Vůbec poprvé se veřejně vzepřel své manželce a ukázal, kdo je tady pánem. Děje se snad u nich doma něco?

  Gottová, Gott lupa
  Ivana Gottová vypadala před nemocnicí hodně naštvaně. | Profimedia

  Veřejnost všeobecně Gottovou nemá moc v lásce. Důvodem je to, že se podle většiny lidí z jejího okolí snaží život několikanásobného zlatého slavíka ovládat jak se jen dá. Dokonce se mluví i o tom, že právě ona o všem rozhoduje. Když Ivanka něco odmítne, tak to musí platit a Gott s ní nepohne. To se ale po posledním videu, které přinesla TV Nova, ukázalo jako naprostý nesmysl. Zpěvák se totiž veřejně vzepřel své manželce, a to pořádně ostrým způsobem. Co vlastně řekl?

   

  Gott se před nemocnicí vzepřel Ivaně a vypadalo to opravdu hodně divně. Nikdy na ni takto nereagoval.
   

  Karel Gott je profesionál každým coulem. I když byl na tom špatně, vyjádření médiím poskytl, protože v jeho životě sehrála důležitou roli. Proto ho čekal před nemocnicí na Karlovém náměstí zástup novinářů, kteří čekali na slova mistra Gotta. A když na to přišlo, Ivana Gottová chtěla za každou cenu stáhnou svého manžela dovnitř se slovy: "Nezlobte se." Na to ale přišla reakce zpěváka, který ji okamžitě zastavil. "Vždyť ty co...Prosím otázka," otočil se s úsměvem na novináře a dovolil mu se zeptat, jak se pár hodin před operací vůbec cítí. "Cítím se výborně a těším se," reagoval mistr. 

   

  Zdá se tedy, že u Gottových se karta pomalu otáčí a rozhodně není Ivanka tou, která u nich vládne a rozhoduje o všem. Nebo po vážném onemocnění, kdy zjistili Gottovi rakovinu mizních uzlin a prošel si náročným obdobím léčby, si i on uvědomil, že si o všem bude rozhodovat sám. Gottová samozřejmě nasadila při vstupu do špitálu ledový obličej a byla nepřístupná. To Gott ukázal, jaký je velký profesionál a nemá absolutně nejmenší problém reagovat na cokoliv i těsně před operací břicha.

   

   

   

   

   

   

   

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...