Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Cajthamlová a Čadek vyletěli, přesto, že byli lepší než ostatní!

  Podivné čachry ve StarDance?

  08.11.2015 05:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Kateřina Cajthamlová a Petr Čadek lupa
  Kateřina Cajthamlová a Petr Čadek patřili k nejlepším, přesto vypadli ze soutěže StarDance | Profimedia

  Taneční soutěž StarDacne je jistě prestižní záležitostí, ale právě proto by tam měli být nejlepší z nejlepších a lidé na úrovni. Někteří začínají spekulovat o tom, že není objektivní a dějí se tam podivné čachry. Jak jinak si vysvětlit sobotní vyloučení doktorky Kateřiny Cajthamlové a profesionálního tanečníka Petra Čadka?

   

  Je hodnocení objektivní a soutěž spravedlivá, nebo má jen někdo zájem dostat ještě více do popředí profesionálního tydýta Lukáše Pavláska, ptají se mnozí!

   

  „Pokud vypadne profesionální tanečník, jehož partnerkou je uznávaná lékařka a moderátorka a dohromady tančí opravdu skvěle a zůstane přiblblo, pak je to hodně divné. Tady nejde o tanec, tady jde určitě o něco jiného. Ono už složení těch dvojic není úplně standardní. Už to, že jedním z účinkujících je čistě komerční moderátor Leoš Mareš, který má svou show na jiné televizi a moderuje na čistě komerčním rádiu, je zvláštní,“ míní člověk ze zákulisí televize.

   

  I přes to, že Kateřina Cajthamlová a Petr Čadek nepředvedli nic výjimečného, rozhodně se v sobotu našli horší. Právě rádoby bavič Lukáš Pavlásek, který se sice snaží, ale je ze všech největší prkno, nepřirozený a ještě jeho image vypadá jako recese na serióznost. Přesto vypadla doktorka a tanečník.

   

  „Myslím si, že Kateřina to bere sportovně. Už účast v této soutěži pro ni znamená hodně, ale logicky jí to musí mrzet. Nicméně pro ní to rozhodně není stěžejní. Natáčí další pokračování unikátní talk show z lékařského prostředí s názvem DoktorKA,“ říká známá dietoložky a internistky.

   

  Je porota ve složení Jan Révai, Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík a Radek Balaš opravdu za sebe, nebo mají nalajnováno, jak mají hodnotit, koho poslat a koho neposlat dál? 

  redakce | bleskove.cz

  Témata: praha
  Komentáře ke článku
  loading...