Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Cajthamlová a Čadek vyletěli, přesto, že byli lepší než ostatní!

  Podivné čachry ve StarDance?

  08.11.2015 05:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Kateřina Cajthamlová a Petr Čadek lupa
  Kateřina Cajthamlová a Petr Čadek patřili k nejlepším, přesto vypadli ze soutěže StarDance | Profimedia

  Taneční soutěž StarDacne je jistě prestižní záležitostí, ale právě proto by tam měli být nejlepší z nejlepších a lidé na úrovni. Někteří začínají spekulovat o tom, že není objektivní a dějí se tam podivné čachry. Jak jinak si vysvětlit sobotní vyloučení doktorky Kateřiny Cajthamlové a profesionálního tanečníka Petra Čadka?

   

  Je hodnocení objektivní a soutěž spravedlivá, nebo má jen někdo zájem dostat ještě více do popředí profesionálního tydýta Lukáše Pavláska, ptají se mnozí!

   

  „Pokud vypadne profesionální tanečník, jehož partnerkou je uznávaná lékařka a moderátorka a dohromady tančí opravdu skvěle a zůstane přiblblo, pak je to hodně divné. Tady nejde o tanec, tady jde určitě o něco jiného. Ono už složení těch dvojic není úplně standardní. Už to, že jedním z účinkujících je čistě komerční moderátor Leoš Mareš, který má svou show na jiné televizi a moderuje na čistě komerčním rádiu, je zvláštní,“ míní člověk ze zákulisí televize.

   

  I přes to, že Kateřina Cajthamlová a Petr Čadek nepředvedli nic výjimečného, rozhodně se v sobotu našli horší. Právě rádoby bavič Lukáš Pavlásek, který se sice snaží, ale je ze všech největší prkno, nepřirozený a ještě jeho image vypadá jako recese na serióznost. Přesto vypadla doktorka a tanečník.

   

  „Myslím si, že Kateřina to bere sportovně. Už účast v této soutěži pro ni znamená hodně, ale logicky jí to musí mrzet. Nicméně pro ní to rozhodně není stěžejní. Natáčí další pokračování unikátní talk show z lékařského prostředí s názvem DoktorKA,“ říká známá dietoložky a internistky.

   

  Je porota ve složení Jan Révai, Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík a Radek Balaš opravdu za sebe, nebo mají nalajnováno, jak mají hodnotit, koho poslat a koho neposlat dál? 

  redakce | bleskove.cz

  Témata: praha
  Komentáře ke článku
  loading...