Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Sára Saudková pomlouvá svého expřítele!

  Ta zrzavá nebo Ta prolhaná?

  07.11.2015 12:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Sára Saudková lupa
  Bývalá Partnerka Sára Saudková napsala knihu Ta zrzavá a vyřizuje si tak s Janem Saudkem své účty | Profimedia

  Partnerský vztah se slavným fotografem Janem Saudkem ji přinesl slávu, peníze, úspěch. Bez něj by nebyla ničím, přesto ho teď pomlouvá a zřejmě se mstí. Vydala dokonce knihu s názvem Ta zrzavá. Nemělo by se ale dílo spíš jmenovat Ta prolhaná?

   

  Saudkova bývalka útočí na již starého rozmarného fotografa a nenechává na něm niť suchou. Přitom to měla být podle Saudka i jeho blízkých právě ona, kdo ho ke konci vztahu obrala o majetek, peníze a vše pdajně zmanipulovat tak, aby to vypadalo, že se všeho vzdal dobrovolně ve prospěch Sáry.  Peníze, sláva, zakázky, jméno, nic z toho ji nevadilo, teď, jak popisu v knize ji ale velmi vadilo, že Jan Saudek věnoval svou pozornost i mnoha dalším ženám, nejenom jí. Stěžuje si, že musela po milenkách a orgiích s nimi uklízet a prát prostěradla. Dokonce útočí na fotografa, že jí tim ponižoval a ona chudák musela trpět jeho rozmary, kdy měl v posteli ne jednu, ale třeba i dvě nebo tři dívky najednou.

   

  "Sára by se měla trochu stdět, aspoň trochu! Hází hnůj na Jana, který ji dostal do velkého světa. Tehdy jí ovšem nevadily jeho miliony. A už vůbec ji nevadilo nabízet sex s ním jiným s její účastí," říká jedna ze známých jak Saudka tak i Sáry Saudkové. 

   

  Kniha Ta zrzavá je zřejmě mstou za nedávný film režisérky Ireny Pavláskové Fotograf, který ukazuje příběh slavného fotografa, s nímž jeho partnerky zametá, jak se jí zlíbí a on to v naivitě a víře v to, jak ho strašlivě miluje, snáší.  Kvůli snímku chtěla Sára režisérku žalovat, protože prý jde o lži a pomluvy, přičemž sama autorka a režisérka nikde a nikdy neřekla, že jde o film o soužití Jana a Sáry Saudkových. Patrně se naplnilo přísloví, že potresfená husa se vždy ozve. V tomto případě se zřejmě Sára v komediálním dramatu s Karlem Rodenem v hlavní roli asi dost dobře poznala.

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...