Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  JE TĚHOTNÁ!

  Radost v rodině Habery! Další dítě na cestě!

  27.04.2016 11:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Prasklo sladké tajemství! Zpěvák Paľo Habera má dohromady 4 děti. Tři jsou vlastní, jednoho syna vychovává společně s partnerkou modelkou Danielou Peštovou z jejího prvního vztahu. Stejně tak má i zpěvák dceru Zuzanu z prvního manželství.

  Zuzana Haberová lupa
  Dcera zpěváka Pala Haberu bude opět maminkou. | Facebook

  A právě Haberova dcera Zuzana je v očekávání druhého miminka. Už zanedlouho se tak Habera stane dvojnásobným dědečkem. S fotografií rostoucího bříška se blondýnka pochlubila i na sociální síti. Zuzana se pouze před půl rokem vdala za doktora Mariána Koperniecha a už se těší na první společný přírůstek do rodiny. Dcera známého zpěváka a porotce pěveckých show se s rostoucím bříškem pochválila včera i na sociální síti.

   

  Habera bude již letos dvojnásobným dědečkem. Kdo by to by do něho řekl?
   

  Vypadá to, že je již za prvním trimestrem, a proto se rozhodla udělat tajemstvím konec. Lídr kapely Team se tak již brzy stane dvojnásobným dědečkem, protože jeho dcera má z prvního manželství syna Mathiase. Toho porodila Lukášovi Kuzmiakovi, se kterým se ale rozvedla. Stejně jí nevydržel ani další vztah s moderátorem Ivanem Bindasem. Jejich lásce odzvonilo po roce a krátce na to se dala dohromady s Koperniechem. Ano si dvojice řekla loni v září, při utajené svadbě ve Vysokých Tatrách.

   

  Právě sexy doktor přijal za svého i jejího syna a dvojice žije poklidným životem mimo hlavní město, protože Koperniech působí v Banské Bystrici. Dvojici se tak zkompletuje rodinka. Podle našich informací je Zuzana ve druhém trimestru a miminko by se jí mělo narodit ještě letos. Budoucím rodičům gratulujeme!

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...