Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JE TĚHOTNÁ!

  Radost v rodině Habery! Další dítě na cestě!

  27.04.2016 11:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Prasklo sladké tajemství! Zpěvák Paľo Habera má dohromady 4 děti. Tři jsou vlastní, jednoho syna vychovává společně s partnerkou modelkou Danielou Peštovou z jejího prvního vztahu. Stejně tak má i zpěvák dceru Zuzanu z prvního manželství.

  Zuzana Haberová lupa
  Dcera zpěváka Pala Haberu bude opět maminkou. | Facebook

  A právě Haberova dcera Zuzana je v očekávání druhého miminka. Už zanedlouho se tak Habera stane dvojnásobným dědečkem. S fotografií rostoucího bříška se blondýnka pochlubila i na sociální síti. Zuzana se pouze před půl rokem vdala za doktora Mariána Koperniecha a už se těší na první společný přírůstek do rodiny. Dcera známého zpěváka a porotce pěveckých show se s rostoucím bříškem pochválila včera i na sociální síti.

   

  Habera bude již letos dvojnásobným dědečkem. Kdo by to by do něho řekl?
   

  Vypadá to, že je již za prvním trimestrem, a proto se rozhodla udělat tajemstvím konec. Lídr kapely Team se tak již brzy stane dvojnásobným dědečkem, protože jeho dcera má z prvního manželství syna Mathiase. Toho porodila Lukášovi Kuzmiakovi, se kterým se ale rozvedla. Stejně jí nevydržel ani další vztah s moderátorem Ivanem Bindasem. Jejich lásce odzvonilo po roce a krátce na to se dala dohromady s Koperniechem. Ano si dvojice řekla loni v září, při utajené svadbě ve Vysokých Tatrách.

   

  Právě sexy doktor přijal za svého i jejího syna a dvojice žije poklidným životem mimo hlavní město, protože Koperniech působí v Banské Bystrici. Dvojici se tak zkompletuje rodinka. Podle našich informací je Zuzana ve druhém trimestru a miminko by se jí mělo narodit ještě letos. Budoucím rodičům gratulujeme!

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...