Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JAK TO JE?

  JE TO PODVOD! Tvoje tvář má známý hlas je neskutečně sledovaná, ale...! Diváci se bouří!

  26.04.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Je to podvod, křičí někteří diváci na tvůrce úspěšné reality show Tvoje tvář má známý hlas. Přesto, že je show mega sledovaná, některým se zajídá. Diváci byli přesvědčeni, že je vysílána živě, ovšem není. A to bylo pro některé zklamáním!

  Tvoje tvář má známý hlas lupa
  Tvoje tvář má známý hlas. | TV Nova

  Někteří diváci televizi Nova začali vyčítat, že neuctila památku nedávno zesnulého zpěváka Prince (†57), kterého v posledním dílu imitoval Adam Mišík... Jenže díl byl předtočený, takže se na to příliš reagovat nedalo.

   

  Show sleduje týden co týden více než půl milionu diváků.
   

  Když moderátor Ondřej Sokol oznamuje vždy na začátku, že zpěváci zpívají naživo, myslí si mnozí lidé u obrazovek, že jde o live přenos. Ale naživo znamená, že nepoužívají playback, ne, že jsou v reálném čase ve studiu. „Když se ti to povede, tak ti slibuji, že Princovi pošlu nahrávku,“ řekl dokonce tanečník Yemi A.D., který učil Adama choreografii. Což znělo morbidně. Nemohl ale ani jeden z nich vědět, že Prince zemře. Kdyby však byla informace dopředu podána tak, že jde o záznam, nemusel být zatím poslední přenos tak trapný a diváci by si neklepali na čelo.

   

  Pátý díl show Tvoje tvář má známý hlas sledovalo 1,82 milionu diváků, což je rekordní sledovanost na sobotní večer. Vedení televize se tak hrdě bije do hrudi, že tohle se povedlo. A taky, že ano. Povedlo. Dalších šest dílů budou moct diváci sledovat v příštích týdnech. A opět samozřejmě ze záznamu!

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...