Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Přiletěla i s novorozeným miminkem?

  Lucka Vondráčková zpět doma!

  23.09.2015 06:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Lucie Vondráčková lupa
  Lucie Vondráčková září štěstím. Je podruhé maminkou a zpět doma v ČR | archiv L. Vondráčkové

  Zpěvačka, herečka a taky dvojnásobná maminka Lucka Vondráčková je zpět doma v Česku. Včera navečer přiletěla z Kanady do Prahy. Čeká ji tu spoustu právě a zřejmě se ani nezastaví. Kromě jiného má natáčet několik dní film s Michalem Davidem Decibely lásky.

   

  Zpěvačka nepřiletěla sama! Má s sebou novorozeného syna Adámka. Toho po ulicii nosí v "klokaní kapse" a vyrazila s ním i na procházku. Druhé dítě ale oficiálně ještě nikomu neukázala. 

   

  Vondráčkovou kromě natáčení filmu čeká focení, natočení písní i několik akcí. Točit se má za Prahou a také v Plzni. Objeví se ale po boku Rudolfa Hrušínského nejstaršího i nejmladšího nebo třeba Ivy Janžurové. 

   

  Kromě jiného má jako tvář šperků značky Trollbeads milou povinnost setkat se s finalisty soutěže této značky „Hledá se model/ka“, které spoluvybírala. Lucka s finalisty soutěže nafotí sérii fotografií a stráví spolu část dne.

   

  Naposledy byla Lucka v Česku v únoru, kdy byla již v polovině těhotenství. Absolvovala řadu rozhovorů, focení, reportáží a velkou autogramiádu. Znovu by se pak po svém odletu zpět do Kanady, kde žije, mohla sličná zpěvačka a herečka do Česka vrátit zase v listopadu na předávání Českého slavíka. ⋆

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...