Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  R.I.P.

  Svět oblétla smutná zpráva. Zemřel legendární zpěvák Prince (†57)! Co bylo příčinou jeho smrti?

  21.04.2016 20:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Prince zemřel ve svém sídle v Minneapolis. Před šesti dny byl zpěvák převezen do nemocnice s příznaky chřipky ale propuštěn do domácího ošetřování.

  Prince lupa
  Zemřel legendární zpěvák Prince! Bylo mu pouhých 57 let. | Shutterstock

  Legendární americký zpěvák se narodil do hudební rodiny. Od dětství byl veden k muzice. V sedmi letech tak už uměl hrát na klavír a ve dvanácti údajně ovládal pětadvacet hudebních nástrojů. 

   

  Zpěvák byl nalezen mrtev ve své vile ve městě Minneapolis, záchranáři na místo dorazili před desátou hodinou ranní místního času.
   

  Prince se proslavil v 80. letech díky svému originálnímu projevu, s nímž v hudbě spojoval prvky funku, rocku či R&B. Často nosil extravagantní kostýmy a předváděl na pódiích energická vystoupení.

   

  Sólovou kariéru začal budovat od sedmdesátých let. Zlom přineslo album s hitem I Wanna Be Your Lover. Reputaci si upevnil snímkem Purple Rain, který obdržel Oscara za hudbu. Stal se sexsymbolem a zůstal výraznou osobností hudební scény.

   

  Prince byl minulou sobotu hospitalizován po nouzovém přistání v Atlantě. Hovořilo se o příznacích chřipky. Po pár hodinách byl ale z nemocnice propuštěn a vrátil se do svého domu v areálu Paisley Park v Minneapolis, kde také zemřel.

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...