Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Děti jako zbraň

  Drzost migrantů je nebetyčná! Neuvěříte tomu, co požadují! A ještě horší je, co všechno jsou schopni udělat, když jejich požadavky nejsou splněny!

  09.04.2016 11:40 / celebrity google+ twitter facebook

  Drzost někteých příchozích migrantů je zcela neuvěřitelná! Podle iráckých převaděčů měli totiž migranti dostat v Německu každý svůj byt, možná dokonce dům a finanční příspěvek "do začátku" ve výši 10 tisíc euro. Skutečnost je pochopitelně poněkud, tedy vlastně úplně jiná, jak zjistili hned po příjezdu. A reakce některých rodin jsou skutečně kuriózní.

  migranti lupa
  Chceme barák a truhlu plnou peněz! A to hned! | Shutterstock

  V německém městě Karben se rodina ilegálních imigrantů z Iráku domáhala domu. Za tímto účelem si rodiče a jejich malé děti uprostřed dopravní špičky lehli na hlavní dopravní cestu a zablokovali provoz. Otec rodiny dokonce vyzýval řidičku prvního auta, aby autem přejela jeho dítě. Ta z takového jednání utrpěla šok.

   

  Migranti čekali, že jim po příjezdu na zaslíbený kontinent budou létat pečení holubi do huby. Není tomu tak, a proto začali používat své děti jako prostředek k nátlaku.

  Podle primátora města Guida Rahna přišla rodina, kterou označil jako "rezistentní vůči poradenství", ve středu do města a ve čtvrtek už stávkovala před městským úřadem zablokováním vchodu do budovy a dožadovala se domu, jelikož jim ubytování v imigrantském táboře nepřišlo vhodné.

   

  Toto bohužel není první a ani poslední případ, kdy se ilegální imigranti domáhají vydíráním věcí, které jim podle nich náleží. No a jak zjistili, nejúčinnější prostředek k vydírání jsou děti, protože na to lidé v Evropě reagují velmi emocionálně. To pochopili migranti okamžitě.

   

  A tak své děti začali používat jako prostředek nátlaku na každém kroku. Trochu to připomíná situaci z Prahy, kterou brouzdaly cikánky původem z Rumunska se špinavými a zbědovanými dětmi, aby se kolemjdoucí ustrnuli a dali jim nějaké peníze. Jenže v daleko větším měřítku a s výrazně větší agresivitou.

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...