Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SEXY IVA

  Nahá Kubelková: Krásná Iva ukázala své tělo doma ve vaně! Čím starší, tím hezčí...Jak to dělá?

  11.04.2016 03:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Je víc a víc sexy. Má dva roky před čtyřicítkou, ale konkurovat může i o generaci mladším holkám. Kupříkladu misskám, kterým šéfuje. Svým fanouškům navíc v poslední době dělá radost na sociální síti opravdu sexy fotkami.

  Iva Kubelková lupa
  Kubelková ve vaně. No nevypadá jako dokonalá Venuše? | Facebook

  Patří mezi nejkrásnější modelky u nás. Chodila s Jaromírem Jágrem, má nejhezčí přirozené poprsí a pořád dokáže hodně překvapit. Naposledy to bylo včera, kdy se pochlubila fotkou z vany. A byla v ní úplně nahá. Kubelková jednoduše ví, co funguje. Fotka se stala okamžitě hitem a všichni chtěli vidět Ivu tak, jak ji Pán Bůh stvořil. 

   

  Kubelková je stále hezčí a stále se víc odhaluje. Dokonce i na sociální síti.
   

  Navíc měla pořád to sexy afro, které ji zdobilo i na udílení cen Anděl. Právě tam byla za jednu z nejvice sexy žen, když zvolila černé šaty s opravdu velkým výstřihem. "Dostali jsme pozvání od pořadatele Leška Wronky, protože jsme léta přátelé. S přítelem máme k hudbě velký vztah, i když já nejraději poslouchám jazz a swing, tak kapela Lucie je moje mládí," řekla Iva a dodala i informace k jejímu dokonalému poprsí. "Rozhodně se u mě, co se týká mého poprsí, nic nezměnilo, všechno je při starém,“ prozradila.

   

  Zdá se tedy, že i pro Kubelkovou platí známé pravidlo, že zraje jako víno. Na Anděly přišla v doprovodu svého partnera Georga Jiráska. V poslední době se objevuje na akcích ve vlasech, které ji rozhodně omlazují. Kudrlinky měla i na Andělech, dokonce ještě větší než na Miss. Jak Řekla deníku Blesk, má zrovna kudrnaté období. A my tě, Ivo, prosíme, víc takových fotek, jako je ta z vany!

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...