Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SEXY IVA

  Nahá Kubelková: Krásná Iva ukázala své tělo doma ve vaně! Čím starší, tím hezčí...Jak to dělá?

  11.04.2016 03:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Je víc a víc sexy. Má dva roky před čtyřicítkou, ale konkurovat může i o generaci mladším holkám. Kupříkladu misskám, kterým šéfuje. Svým fanouškům navíc v poslední době dělá radost na sociální síti opravdu sexy fotkami.

  Iva Kubelková lupa
  Kubelková ve vaně. No nevypadá jako dokonalá Venuše? | Facebook

  Patří mezi nejkrásnější modelky u nás. Chodila s Jaromírem Jágrem, má nejhezčí přirozené poprsí a pořád dokáže hodně překvapit. Naposledy to bylo včera, kdy se pochlubila fotkou z vany. A byla v ní úplně nahá. Kubelková jednoduše ví, co funguje. Fotka se stala okamžitě hitem a všichni chtěli vidět Ivu tak, jak ji Pán Bůh stvořil. 

   

  Kubelková je stále hezčí a stále se víc odhaluje. Dokonce i na sociální síti.
   

  Navíc měla pořád to sexy afro, které ji zdobilo i na udílení cen Anděl. Právě tam byla za jednu z nejvice sexy žen, když zvolila černé šaty s opravdu velkým výstřihem. "Dostali jsme pozvání od pořadatele Leška Wronky, protože jsme léta přátelé. S přítelem máme k hudbě velký vztah, i když já nejraději poslouchám jazz a swing, tak kapela Lucie je moje mládí," řekla Iva a dodala i informace k jejímu dokonalému poprsí. "Rozhodně se u mě, co se týká mého poprsí, nic nezměnilo, všechno je při starém,“ prozradila.

   

  Zdá se tedy, že i pro Kubelkovou platí známé pravidlo, že zraje jako víno. Na Anděly přišla v doprovodu svého partnera Georga Jiráska. V poslední době se objevuje na akcích ve vlasech, které ji rozhodně omlazují. Kudrlinky měla i na Andělech, dokonce ještě větší než na Miss. Jak Řekla deníku Blesk, má zrovna kudrnaté období. A my tě, Ivo, prosíme, víc takových fotek, jako je ta z vany!

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...