Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Jde s tím vůbec něco dělat?

  Vnučka Ivy Janžurové má velký problém!

  30.10.2015 07:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Adina lupa
  Vnučka je babičce Ivě Janžurové podobná, ale trpí problémem, který by se měl asi řešit! | Profimedia

  Přední česká herečka Iva Janžurová byla v mládí velmi pohledná, ale vždy štíhlá a vtipná. Její dvě dcery jsou ale každá jiná. Theodora spíš štíhlejší, Sabina plnějších tvarů. Jenomže vnučka Adinka má problém. Trpí nadváhou a to zjevně.

   

  Dcera Janžurové dcery, Sabiny Remundové roste jako z vody. Geny nezapře. Podoba je jasná. Ale také menší problém. Jak lze z fotografie vypozorovat, malá Adina trpí poměrně silnou nadváhou. Zatímco Iva Janžurová v mládí nebyla silná a ani v pokročilejším věku není, její dcera Sabina nadváhou trpí a také její dcerka,

   

  "Nevím, po kom je Sabina silnější, protože Iva i její partner Standa Remunda byli štíhlí, Ale teď má nadváhu i její vnučka, Adinka. Tohle by ale měla jak babička Iva, tak i maminka Sabina hlídat, aby ta malá neměla pak ještě větší problémy," myslí si rodinná známá, která podle Bleskově.cz ví, že Sabina si velkou hlavu s váhou své dcerky nedělá.

   

  To je ale škoda, jelikož čím bude dívka starší, tím může mít větší problém a podobně jako maminka Sabina Remundová může zažívat i posměch. Jestli malá Adina půjde ve stopách své maminky, herečky, ale i babičky, není zatím jasné. Na umělecký svět si ale už zvyká. Maminka Sabina jí občas bere na akce, kde se to umělci jenom hemží!

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...