Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Přes noc boháčem

  Ostuda se vyplatila! Slavný herec dostane za zveřejnění svého porna přes tři miliardy korun!

  26.03.2016 12:45 / celebrity google+ twitter facebook

  Terrence Gene Bollea, známější pod pseudonymem Hulk Hogan, je americký herec a bývalý profesionální wrestler, který si teď přišel na pěkný balík peněz! Společnost Gawker před lety zveřejnila jeho soukromé porno, na němž podvádí manželku s ženou svého kamaráda. Nevěrník se rozhodl soudit a udělal dobře. Zákony mu vyšly vstříc a ilegální zveřejnění porna a poškození dobrého jména ho bohatě odškodnily.

  Hulk Hogan lupa
  Hulk Hogan byl v 80. a 90. letech jedním z nejpopulárnějších profesionálních wrestlerů. | Facebook

  Dohromady otec dvou dětí dostane odškodné více než tři miliardy korun. Nejprve soud rozhodl, že Terry Bollea, jak zní občanské jméno žalujícího, má právo na odškodnění 115 milionů dolarů za ilegální publikování soukromého porna. Teď navíc zápasníkovi přiřkl dalších pětadvacet milionů dolarů za poškozování dobré pověsti.

   

  Podvedl manželku, za zveřejnění nahrávky porna vysoudil 140 miliónů dolarů! Má sice z ostudy kabát, ale také kapsy plné peněz.
   

  Jeho bývalá manželka Linda přitom vystoupila s prohlášením, že je to směšné a že se jedná o špinavé peníze, neboť je odškodněn podvodník, který svedl manželku kamaráda Bubby Clema. Ve videu souloží s jeho dnes už bývalou chotí Heather Clem.

   

  Hulk Hogan je dnes podruhé ženatý. V roce 2009 se rozvedl a Jennifer McDaniel si bral již v roce 2010.

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...